Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt kövérebbnek...

Menstruáció alatt kövérebbnek érzem magam. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Alapvetően meg vagyok békélve az alakommal de mikor menstruálok úgy érzem mintha meghíztam volna... Teljesen lelomboz. A hormonok teszik és csak lehangolt vagyok meg rosszul látom, vagy ilyenkor tényleg kicsit megpuffad az ember?
2015. aug. 29. 23:46
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Teljesen normális, ilyenkor felpuffad az ember, és a szervezet vizet tart vissza, ettől vagy nehezebb, tűnsz kövérebbnek.

Ne ilyenkor állj a mérlegre :)

2015. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem csak te. Éppen megvan, és én is bálnának érzem magam, pedig 51 kilóval nem éppen számítok elhízottnak. :D

Azért van amúgy, mert ilyenkor a női szervezet több vizet köt meg, akár 2-3 kilónyit is! Plusz ugye a cicik is megpuffadnak picit, ami még rátesz a "dagadt vagyok" érzésre. Meg a rengeteg zabálás... Most is csokis kekszet eszem, valami jó is legyen a napomban, ha már ennyit kell szenvednem. :D

2015. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
"Kövérebbek" is vagyunk. Egyrészt az emésztőrendszeri PMS-tünetek miatt, pl. puffadás, székrekedés, másrészt a vízvisszatartás miatt. 2-3 kilóval is előfordul, hogy többet mutat a mérleg.
2015. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszi a válaszokat! Én is megennék most egy féldisznót... :D
2015. aug. 29. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is pufinak érzem magam, pedig vékony vagyok. De akkor valahogy olyan, mintha meg lenne dagadva a hasam.
2015. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 2-3 kilogrammmal nehezebb vagyok menstruációkor, mint általában. Úgy hallottam,,, ez normális. ^~^


14/L

2015. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egyedul 13/l
2015. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam olyankor centikben mérhető a különbség, nem győzök csodálkozni, hogy mekkora lettem a havibaj miatt:) utána meg megy vissza minden "normálba".
2015. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem,mindenki így van vele.
2015. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!