Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menstruáció ideje alatt lehet...

Menstruáció ideje alatt lehet mennen szoliba?

Figyelt kérdés
Betétet használok, bugyi rajtam maradna.
2015. máj. 11. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet, lényeg, hogy ne folyjon ki..
2015. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Bírd ki azt a pár napot szoli nélkül
2015. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj, rosszul is lehetsz. Meg amúgy is ki a fene jár még szoliba, mikor a fehér bőr sokkal szebb, divatosabb?
2015. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába mennél, mert tudtommal ilyenkor a hormonok miatt nem fogsz barnulni. Pl hajat festeni sem lehet mensi alatt, mert nem fogja meg a szín a hajat. Másrészt meg ilyenkor jobban fáj minden (szőrtelenítés, szemöldökszedés is, hát még egy bőrégés).
2015. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagy hülyeséget mondd, számtalanszor festettem már hajat menzesz közben és ugyanúgy befogta.
2015. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát utolsó - próbáltad nem menzesz alatt is festeni, és nem látsz különbséget? Akkor szerencsés vagy - vagy ki tudja, talán mutáns... de azért a legtöbb nő tudja, hogy mensi alatt pénzkidobás a hajfestés, mert nem lesz tökéletes. Konkrétan tudom, mert barátnőmék megjárták, többször is, amíg rájöttek, én nem festettem soha a hajamat, és nem is fogom, mert marhaságnak tartom.
2015. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam és semmi különbség, képzeld el.
2015. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!