Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, Fiúk! Milyen egy...

Férfiak, Fiúk! Milyen egy szép nő?

Figyelt kérdés

Külsőre, belsőre..

Mennyire divatos / visszafogott?

Egyáltalán milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie.. ? Mit szeret egy fiú!Ó/ férfi igazán egy lányban / nőben, ha tényleg szereti?



2015. aug. 27. 20:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ugye ezeket csak úgy kedvtelésből írjátok, nem azért mert így is gondoljátok. Hisz a fiúk nem is ez alapján választanak, mert akkor már rég lenne barátom. XD
2015. aug. 28. 12:26
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Elsősorban bögyös, szép arcú, nem kövér, de nem is húde vékony.
2015. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na persze... :P
2015. aug. 28. 13:00
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszed, hogy számomra ez az ideál alkat? A belsőbe most nincs kedvem belemenni, az sokáig tartana.
2015. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
pedig belemehetnél...
2015. aug. 28. 18:14
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Ezt már annyiszor leírtam...de akkor most újra! :)


Magassága arányos a testsúlyával. Kis túlsúly nem árt, de azért ne legyen szélesebb, mint amilyen magas. A mosolya levesz a lábamról, lehetőleg hosszú hajú, kevés sminket használ vagy egyáltalán semmit. Nem drogozik, nem dohányzik, és nem iszik le senkit a pult alá, h megmutassa milyen tökös csaj. :D Öltözéke csinos, évszaknak, alkalomnak megfelelő, de nem kihívó. Művelt, van véleménye a dolgokról, nem fél magában tartani őket, de kíváncsi az enyémre is, meghallgat szívesen. Aranyos, kedves, megértő, elfogadja azt, h nem csak neki lehet igaza, kompromisszumokra képes. Hűséges és nagyon tud szeretni. :)


Kb ennyi. :)

2015. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Kerek formás, nem vékony, de nem kövér. Lehet vele mindenről lehet vele beszélni, akár politizálni is. Visszafogottan öltözködik, elegáns. Nőies, nem sportos.
2015. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Scav ***** válasza:
54%

#11 A #7 hozzászólásomban nem kedvtelésből írtam, ilyet kerestem és találtam is. El is vettem feleségül :D

Együtt főzünk, együtt sportolunk és még azt is elnézi, hogy órákat ülök a számítógép előtt (vagy munka, vagy játék miatt). És a házimunka is simán vállalható mindkettőnknek. Így gyorsabban megvan és egyikünk se dolgozza magát "halálra". És még nagyokat is tudunk nevetni saját és egymás hülyeségein :)

2015. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
8%

A szeme sugározzon értelmet, a testének legyen erotikus kisugárzása! Legyen buja bögyös, és ne legyen babaszépség!

Legyenek hibái! Csak az egyéniségéhez mérten legyen divatos, de az sem baj, ha lesz@rja azt. Imádjon csavarogni, legyen kreatív, vidám és bevállalós. És legyen biszex!

És viseljen el engem...:)

2015. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!