Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda a mosolyom?

Nagyon ronda a mosolyom?

Figyelt kérdés

A fogaim sárgák,bármit is csinálok velük,semmi nem használ. :( Alapból is ronda,nagy fogaim vannak. :( Szerintetek nagyon ronda?? Megmondhatjátok őszintén,ha az,fel vagyok készülve a legrosszabbra is! :)


[link]

( a számon egy natúr csillogó rózsaszín Labello van)


Kérlek,kort én nemet is írjatok! Köszönöm! :)


2015. aug. 26. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Az egész arcodat kéne látni hogy meglehessen ezt állapítani. A mosolyoddal szerintem nincs baj, de a fogaid tényleg nagyon sárgák. Azt ajánlom keress fel egy fogorvost, ő biztosan tud segíteni.
2015. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék fogfehérítést csináltatni,mert állítólag szétroncsolja a fogakat,és amúgy is baromi drága,eltartana 1-2 évig összegyűjteni rá 80ezer forintot.

Sajnos genetikailag ilyen,mindig is mostam rendesen fogat :(

Úgy irigylem azokat az embereket,akiknek már messziről virít a hófehér fogsoruk. :(

2015. aug. 26. 11:52
 3/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
52%

Szerintem is keresd fel a fogorvosod, az biztos tud valamit ajánlani vagy kifehéríti őket valamilyen szerrel (nekem azt csinálta), utána meg csak az a dolgod, hogy mindennap min. 1x fogat moss 3 percig. :)


A mosolyoddal nincs baj, viszont a sárga fogak tényleg sokat rontanak. :/


Esetleg még annyit tudok tanácsolni, ha már sárgásak a fogaid, akkor egy sötétebb színű rúzsnál az nem annyira feltűnő. :)

2015. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Bocsi, nem láttam a kommented.

Szerintem egy fogfehérítéstől még nem roncsolódik a fogad, de biztos van olyan, aki jobban ért ehhez, mint én.

Azt nem tudom, hogy drága-e, mert nálunk 22 ében aluliaknál ingyen csináltassák és nekem is ingyen volt, mert még nem töltöttem be a 22-t. :)

2015. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mosolyod alapból szép, a fogaid sem csálék, ami jó. Nekem is sárgák a fogaim genetikailag, de nem ennyire! Ez a fajta elszineződés lehet pl kávétól is, de fogkőtől is. Menj el a fogorvoshoz, ő meg tudja mondani, mit lehet vele kezdeni :)
2015. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8000ft ből vehetsz fogfehérítőt amint jó pár híresség is használ :)
2015. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy elmész ingyen a tb-s orvoshoz és leszedeted a fogköved, utána polírozzák is valamivel. Sokat segíthet.
2015. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így nehéz megállapítani hogy nem latom az arcod. Szerintem nem vészes. Ha szép és ápolt a bőröd, akkor elterelődik a figyelem (20/L)
2015. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden mosoly szép! :)
2015. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!