Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda cici gond? (kép lent) L

Ronda cici gond? (kép lent) L

Figyelt kérdés
[link] volt kint ma a kérdés, csak véletlenül ki töröltem a feltett kérdések közül... Szóval újra a kérdésem :gyűjtsek plasztikára? Nem merem megmutatni a barátomnak sem, sajnos változni már nem hiszem hogy fog :(nagyon undorodnátok egy ilyen melltől? Kort és nemet is légyszíves :) bocsánat hogy már volt kint ez a kérdés!
2015. aug. 25. 21:13
 1/8 anonim válasza:
100%
szerintem nem ronda. szep borod van es a bimbod is szep formaju :)
2015. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem elég ronda. :( én megműttetném a helyedben. kizáró ok azért nem lenne, ha amúgy nagyon tetszel.

24f

2015. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem ronda

2. Ha ronda lenne se lenne kizáró ok ismerkedésnél, kapcsolatnál.

Próbáld elfogadni, ha ez számodra okoz lelki terhet akkor plasztikáztasd, de egyébként ne!

Nem fog gondot okozni ebbe biztos lehetsz :-)

2015. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt. 19/F
2015. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, nagyon sok fiatal lányt és felnőtt nőt is ismerek, akinek vagy nincs szinte semmi melle, vagy éppen valami hasonló gond van vele (Sőt olyat is, akinek aránytalanul nagy és lóg), mégis tele vannak önbizalommal és gyönyörűek. Először magadat kell elfogadnod, el kell jutnod odáig, hogy egyáltalán ne is érdekeljen, milyenek a melleid. Nem azok tesznek nővé, és nem azok tesznek széppé, hanem a kisugárzásod, a megjelenésed.

Pl. ha egy fesztiválon belibbensz egy kis csőtopban meg egy szoknyában a színpad elé, és teljes átéléssel végigtáncolod a koncertet, akkor mindenki csak ámulni fog, hogy hű milyen szép lány, de szeretnék táncolni vele... és senkinek nem fog az eszébe jutni, hogy egyáltalán azt nézegesse, hogy mekkorák és milyenek a melleid a top alatt.

Ha pedig együtt vagy valakivel, aki szeret, akkor szeretni fog úgy is, ha nem tökéletes mindened. Ez biztos. :)

Amúgy sem éri meg műtéteket bevállalni ezért. Nem létfontosságú egyáltalán, nem vagy torz se vagy ilyesmi. Egyrészt nagyon sokba kerülne, másrészt rengeteg kockázattal járna. Altatás, műtét, hónapokig kötözés, fertőzésveszély, gyulladások, fájdalom... és örökké vigyáznod kéne rá, hogy véletlenül se sérüljön meg, aztán pár év múlva cseréltetni, újabb nagy összeg, újabb műtét... mindezt egy egyszerű esztétikai változtatás miatt, ami korántsem számít annyit, mint ahogy sokan gondolják. Nem éri meg.

2015. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ocsmány
2015. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az tény hogy a szép az nem ilyen de voltam én már olyan lányba is szerelmes hogy máig fingom sincs hogy miért, mert annyira jól nem nézett ki, meg szellemileg sem volt a helyzet magaslatán, de akkor valahogy az ilyenek nem számítottak. És nem a külseje miatt hagytam ott.

Aztán olyannak meg nem mondanám a képek alapján hogy annyira szörnyű, mert csúnyának nem csúnya, igaz szépnek sem szép.

Szerintem nem emiatt fognak otthagyni. Ha meg igen, akkor nem sokat vesztettél :)


18F

2015. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne műttesd meg, semmi baja. F30
2015. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!