Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy képen mindenki tud szép lenni, de ezek közül néhány embert fel sem ismernél az utcán?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok,hogy mire jó az,hogy mindenki azon verseng,kinek vannak jobb képei.

Meg szinte mindenkinek agyon van photoshopolva.


2010. márc. 10. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nevetségesnek találom ezt. Nekem pl. nagyon rossz a fotóarcom,képeken szó szerint ocsmány vagyok, de élőben nem vagyok egy csúnya teremtés, plusz többek szerint kisugárzásom is van. Tehát, szerintem tökmindegy, hogy hogy nézel ki képen, akinek meg ez feltolja az önbizalmát, az miért ne csinálja? Ha jó neki.
2010. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni a photoshopot, de nem viszem túlzásba.

Viszont mindenki nekem tapadt és a barátnőim állandóan ezzel piszkálnak. Barátom szerint irigyek.

Én csak annyit csinálok, hogy ha pl van rajtam egy pattanás akkor azt mégse örökítem meg, hanem kiretusálom. De az csak egy kattintás, máshol nem változtatok. Nem értem ez miért baj (persze te nyilván nem erre gondolsz, hanem amikor sok a ps).

Bennem ilyenkor az merül fel, hogy: ki az a hülye aki rossz képet tölt fel magáról?

Én úgy vagyok vele, hogy ha picit elkenődött a sminkem vagy pattanás van rajtam akkor azért azt megcsinálom. Vagy ha nem tetszek magamnak a képen nem teszem fel és kész. Alap, hogy normális képet rakjak fel magamról olyat, amin jól nézek ki. Nem azért, mert azt akarom, hogy megnézzenek csak ha már feltöltök képet nem fogok olyat feltölteni ami alapján rondának tartanak.


A képeken és élőben is ugyanúgy nézek ki, átlagos vagyok. Vagy talán egy picit szebb, mint az átlag de nem vagyok húdeszép egyáltalán.

2010. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem idegesít, csak irigykedem.:) Van aki olyan fotogén hogy nem is lehet róla rossz képet csinálni, mindegyiken jól néz ki, de élőben nem egy nagy durranás. Nekem meg borzalmasak a fotóim, egyszerűen akármit csinálok, akármilyen helyzetben fotóznak az mindig esetlen és előnytelen, csúnya. Élőben viszont általában mindenkinek tetszem, azt mondják nagyon szép lány vagyok. Szóval én örülnék ha lennének olyan képeim amivel versenghetnék.
2010. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!