Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem ciki 17 évesen? (lent)...

Nem ciki 17 évesen? (lent) lány vagyok.

Figyelt kérdés
[link] ezt a táskát néztem suliba. Sajnos nagyon sok cuccot kell cipelni, ezért a divat táska nem lenne a legjobb választás. (AMÚGY ezek a a képen ilyen fehér apró virágok) nem gáz az ilyen táska? Talán a színe miatt tetszik hogy nem olyan kislányos rózsaszín. Milyen táskát vegyek ha ez ciki? 000

2015. aug. 24. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó.
2015. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó!
2015. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Miért lenne ciki? Szerintem tök jó
2015. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem túl "gyerekes" táska? :D
2015. aug. 24. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én táskámban még rózsaszín is van,soha nem éreztem cikinek. Én akkor érezném rosszul magam,ha a karomon kéne szorongatnom a divatos kis táskámat,amibe úgy vannak belegyűrve a könyvek! :D Nyilván,sétálni a városba nem hátitáskával megyek,de iskolába azt hordom,és azt is fogom,max. akkor váltok kézi táskára,ha végzős leszek,és egy napra csak 3 füzet kell,mert 3azonos órám is van.

Amúgy nekem nem tetszik,nem az én stílusom(én a színeset szeretem),de cikinek nem ciki semmiképpen.

2015. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha te annak érzed vagy nem a stílusod, akkor ne ilyet vegyél. Van annyi féle, bezzeg amikor én jártam suliba, alig volt választék. :D
2015. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. Inkább olyan fiatalos, tinis... ami 17 évesen pont passzol.
2015. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, nem gyerekes, tök jó táska.
2015. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 17 évesen bőr válltáskával járnod suliba? Nem divatbemutatózni mész, hanem tanulni. Amúgy szerintem ez a táska kifejezetten aranyos és egyáltalán nem gyerekes. 18l
2015. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem sem ciki de én nem hordanék ilyen táskát.Mindenki más :) Én már nagyon régóta divat táskát hordok suliba is.Számomra kényelmesebb.
2015. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!