Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hete szurattam kb. az...

Egy hete szurattam kb. az orrpiercingemet, karika van benne, de mindig raszarad valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemfaj, viszont reggelente amikor felkelek, akkor neha ilyen atlatszo valami szarad ra es nem tudom miatta forgatni. Aztan forrovizzel letisztitom es ujra forgathato, majd egy oramulva megint ugyanaz. Mitöl van, hogyan tudom megszuntetni?

2015. aug. 24. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ^^ Nekem is ezt csinálták a piercingjeim, mikor gyógyultak, a mostani fülpiercingem is csinál ilyet, pedig már négy hetes. :) Ne aggódj miatta, szerintem, amíg nincs teljesen begyógyulva, ez ilyen önvédelmi dolog a szervezet részéről, hogy ne kerüljenek idegen dolgok a sebbe. :)) én is le szoktam tisztogatni, reggel és este. :) El fog múlni, nekem is elmúltak. ^^
2015. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!