Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orropiercing csere karikára?

Orropiercing csere karikára?

Figyelt kérdés
Lassan két hete csináltattam piercinget és ki szeretném cserélni karikára de amit vettem karika, hogy majd bele rakom vastagabb mint a lyuk. Mit tegyek? Bele tuszkoljam vagy attól csak rosszabb lesz?

2015. aug. 20. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos lesz aki tiltakozik de szerintem ha okkal móddal bele megy komolyabb gond nélkül akkor bele teheted. Esetleg ha nagyon gyullad akkor majd kiveszed és visszateszed a régit.

Saját tapasztalat hogy nekem is amivel lőtték (fülbevaló mert az ékszerésznél csak olyan volt) az nagyon hosszú volt és kb. a harmadik napon kicseréltem egy kinai talpas ékszerre... vagyis friss volt még a luk amikor hogy a talpast bele tegyem elég alaposan meg kellett birizgálnom az orrom mivel vastagabb is volt és igen nehéz belülről bele tenni. Avval voltam hogy ha nem birom majd vissza cserélem a kényelmetlen hosszúra. De szerencsére, erre nem volt szükség. semmi bajom nem lett tőle. Azóta szépen begyógyult már kb 4 hónapja talpas van benne. Majd ha találok orrba való karikát, én is olyat teszek bele.

2015. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. aug. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!