Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12-13 esetleg 14 éves lányokho...

12-13 esetleg 14 éves lányokhoz szól a kérdésem. Ti borotváljátok a lábatok, ha igen akkor mikor kezdtétek el, vagy gyantázzátok?

Figyelt kérdés
Mert nem szeretem, hogy " nagyon" szőrös a a lábam...,és nagyon sok osztálytársam már borotválja. De folyton azzal jönnek a felnőttek, hogy nem jó meg ilyenek. Ti mit ajánlatok? Mit szoktatok?

2015. aug. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 12éves korom óta borotvàlom a térdemnél szoktam a combom màr nem.. mert ott csak szőke szőr van. Meg úgy hallottam hogy ott a lànyok nem szoktàk .. De egyébként még jobban megerősödik a szőr
2015. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Most hány éves vagy?
2015. aug. 22. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó... miért nem?

Amúgy én 16 éves vagyok és 13 évesen már szerintem borotváltam. :)

2015. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért hogy megerősödik és utánna nem lehet már borotválni vahy nem tom xd tanár mondta.... Értem köszi, akk én is borotválhatom nyugodtan.. Mar borotváltam csak egyszer vagyis ma gondoltam rá kérdezek hogy abba hagyjam e. Azaz nyáron keztem el.
2015. aug. 22. 20:59
 5/5 anonim válasza:

én 12 vagyok és én is borotválom :)

a combomat csak néha :)

2015. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!