Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan birjam ki ameddig...

Hogyan birjam ki ameddig lefogyok?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg és holnaptól elkezdek diétázni és mozogni ( NO COMMENT légyszi ), a kérdésem az, hogy mivel tartsam " életben " magamat a fogyási folyamat közben ? Nehéz fizikailag fogyni, de még nehezebb agyilag épséges maradni :-D Szükségem lenne egy pár tippre, hogy ne adjam fel az első napokon. Mármint agyban dől el minden, nem ? Mire gondoljak, hogy ne adjam fel ?
2010. márc. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolj h te is igy fogsz kinézni:D:D:D

2010. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha vékonyabb leszel akkor sokkal boldogabb leszel. Vagy mondogasd magadban, hogy a csoki nem a barátod.
2010. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] én ezt a képet választottam :D de az első is jó. Hát úgy, hogy mindig mérd magad. Vagy vegyél egy számmal kisebb nadrágot és gondolj arra, h bele fogsz fogyni. Vagy képzeld el a barátaidat, ahogy mondják, h "úúú de sokat fogytál!"
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ezzel az egészségedért teszel, és majd később nem lesz szükséged annyi édességre, mint mostanában. Vagy keríts valami hobbit, és hogyha nagyon nassolhatnékod van, akkor csak elkezdesz valami mást csinálni (pl. gobleinezni, vagy valami..)
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Huh... Mintha csak en irtam volna a kerdest. :) Bar en mar lekezdtem, nagyon nehez, es mivel meg nincs lathato eredmenye, sokszor kedvem lenne feladni... Nem vagyok Magyarorszagon, majd csak nyaron megyek haza, es eddig az eltetett, hogy milyen jo erzes lenne csini csajkent hazaterni, teljesen mashogy, mint ahogy eljottem. Foleg, hogy van egy bizonyos srac...:D

De most "talaltam" itt egy masik sracot, szal most o fog eltetni. :)

Meg hat persze magamert is csinalom. Vannak tok csinos, noies ruhak, amiket szeretnek megvenni (eddig igencsak sportos/egyszeru tipus voltam). Szoval mindent bele, es a nyarra formaba hozzuk magunkat!! :)

(Irhatsz privit, ha gondolod. :))

Udv. 19/l

2010. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!