Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek melyik...

Lányok, szerintetek melyik parfüm jó férfias?

Figyelt kérdés

Főként lányok kérdésére vagyok kiváncsi, hogy melyik parfüm jön be nekik a legjobban :)

Armani-ról esetleg van véleményetek ?:)


2015. júl. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be egyik sem. Nem szeretem ha a pasik mindenféle természetellenes illatfelhőben úsznak. Zavaró. Használjon dezodort és kész.
2015. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En szeretem ha egy pasi ad magara es az azzal jar hogy parfumozze magat..engem megorit (joertelemben) ha egy fiunak nagyonjo illata van

Armaninak az acqua di gio parfume nagyon finom szerintem de pl a hugo boss parfumok is isteniek (Just different-et nagyon ajanlom)

2015. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :) armani sporton gondolkozom :D
2015. júl. 28. 05:40
 4/5 anonim ***** válasza:

"használjon dezodort és kész"

na azoknál büdösebb talán nincs is... :D


A megoldás egyszerű: oldspice whitewater deo stick, és kész. Két napig használ (ha netán olyan szükséged volna, hogy ne fürdjé le), csak közelről érezni az illatát, és még a ruhát sem cseszi össze. ja és tüsszögni sem tüsszögsz tőle. :P

2015. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem parfü kell, deot is használok.A parfüm szerintem sokkal ferfiasabb ha kifogod a hozzad való illatot, vagy ti nők hogy latjatok ezt? :D
2015. júl. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!