Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ez sok elvárás?

Lányok ez sok elvárás?

Figyelt kérdés
tüzes, 160cm körül, sportos, hosszú hajú, kedves, szép arcú, ápolt, csinos, borotvált puncival.

2015. júl. 10. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
ha izmos vagy, menő a hajad, barna vagy, van pénzed, kapsz pénzt ruhákra meg mindenre, bulivan, akkor szóba állok veled.
2015. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És te vajon mit tudsz nyújtani egy ennyire tökéletes lánynak? Tökéletes, kisportolt tested van, nagy farkad, humoros vagy, kedves, érzékeny, nem iszol, nem dohányzol és még pénzed is van? Ha ez mind igaz rád, akkor nem sok.
2015. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Tényleg nem szoktál inni? :O meg nem is dohányzol? :D

Hát ez nagyon jó. :D

2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te tökéletes vagy? És az ilyen lányok a kedvességük okán nem kedvelik ha valakinek az ideál leírása szinte csak külsőségekből áll.:) De azért sok sikert!
2015. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Sok, de a legtöbb embernek hasonlóan sok van.:) A probléma csak ott kezdődik, ha nem állsz szóba egy lánnyal, csak ha 9/9 elvárásodnak megfelel, főleg, hogy ezek bármikor változhatnak. Mi van, ha 1 év boldog kapcsolat után levágatja a haját, vagy éppen nem 100%-ig szőrtelen, stb. Ideálnak jó, de a legtöbb ember nem jön össze az ideáljával, mert teljesen irreális álmokat kergetni, ha épp szerelmes az ember. Persze ha szexpartnert keresel, akkor oké, ott a külső a döntő.

A jellemét illetően viszont elég kevés igényed van, pl nem írtál se hűséget, se humort, se intelligenciát, se magabiztosságot.

2015. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem sok, ilyen alap dolgokat én is elvárok a fiúktól. Pl hogy ápolt legyen, jóképű, kidolgozott testű, rövid hajú, 180 cm körüli, jó a szexben és kedves. Csak nekem még van mellette néhány extra kívánságom is mint a hűség,odafigyelés,becsületesség,magabiztosság. A pénz nem olyan fontos.

Szóval még kevés is, amit írsz sztem.

Egyébként rám minden igaz amit írtál, na és rád amit én írtam?:)

2015. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Csak furcsa, hogy külső tulajdonságok terén ennyi elvárásod van, míg belső terén szinte nulla. Tehát baromira mindegy, hogy idióta, hisztis, hűtlen, humortalan, lusta stb....
2015. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ahhoz ismerned kellene borotvált puncis :D
2015. júl. 13. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!