Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért elvárás a "thigh gap"?...

Miért elvárás a "thigh gap"? Mi benne a szép?

Figyelt kérdés

Miért szebb ez:

[link]

[link]


Mint ez:

[link]


(igen, tudom a másodiknak is van egy minirése, de mégsem olyan látványos)


2014. jún. 24. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az unatkozo tini divat'diktatorok' most epp ezt talatak ki. Kerdezd meg ket het mulva, akkor mar mas lesz a divat...
2014. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek elvárás...sőt sokaknak nem is tetszik. Egyébként nekem nagyon bejön, megindokolni már nem tudom, csak tetszik és kész :)
2014. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem elvárás, és nem is szebb. Mármint lehet szép a rés, de a képeken valami etióp éhezők vannak, ami semmiképp nem szép mivel nem nőies.
2014. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Senkinél sem elvárás!

Ezt teljesen a lányok találták ki és tartják életben nem tudom miért...

18/F

2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem elvárás... És szerintem nem is szép. A thigh gap az amikor térdig nem ér össze a comb, sőt gyakran még térdnél sem... A másodiknak nincs thigh gap-je.
2014. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
már ez is divat? o.O anyám, le vagyok maradva...pedig mindig is utáltam, hogy nem érnek össze a combjaim, de azzal vigasztaltak, hogy tipikus magyar vagyok(lovas nemzet :D )
2014. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 16, akkor szerencsére túlléphetsz az ilyen ostoba "divaton".

Néhányan nagy unalmukban nem tudtak már jobbat kitalálni, nem tudom. Szvsz elég baj az annak, aki így néz ki, ha meg valaki direkt erre törekszik, annak nagy gondok vannak a fejecskéjében.

2014. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás, és nem is lehet az, mivel ez genetika: [link]


Nekem pl van, pedig nem nézek ki úgy mint az első két képen lévő lányok - na az már beteges...

Szerintem lehet szép, egy nőies alakon jól mutat :) 14L

2014. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom semmikülönbséget nem látok! :,DD
2014. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs elvárás, csak te képzeled be! Buta vagy, ha ilyen "elvárásoknak" hiszel...
2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!