Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti a strandon nézitek a...

Fiúk, ti a strandon nézitek a lányok fenekét/mellét?

Figyelt kérdés
Nem kell rögtön nekem esni,csak kíváncsi vagyok.:D Jah és amúgy is erre van a gyakori kérdések,szal le lehet állni,akinek nem tetszik vmi,nem kell idejönni. (:
2010. márc. 3. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
76%-os ha te nem bámulsz pasikat akkor lezbi vagy. Amúgy megnézik, néha engem is zavar kicsit h pl elmegyek venni egy lángost és érzem meg látom ahogy mérnek végig :D De ez van, még mindig jobb mintha nem érdekelnék senkit
2010. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

az hogy ha vmelyik csaj nem bámulja a pasikat,nem azt jelenti hogy lezbi. :)


1.jelentheti,hogy van pasija és hűséges hozzá,mert szereti.

2.nem a külsőt nézi az emberekben.

3.hánynia kell attól ahogy a pasik viselkednek,ezért már undorodik rájuk nézni.

4.nem akarja a hatalmas egojukat növelni azzal h végigméregeti őket.

2010. márc. 4. 11:04
 23/25 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom az ,hogy nők ma már nagyobb egoisták mint a férfiak és ez inkább a 14-18 korosztályra jellemző... Nem tudom te kiket hoztál fel példának de én barátaim nagyrésze nagyon okos,vicces és csöppet sem egoista. És a nők sem külömbek ök is bele tudnak tiporni mások lelkébe.
2010. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
a 76-os vagytok aki lelett leszbizve. a kérdező jól leírta az okokat, kb az összes igaz rám. szóval nem vagyok leszbikus.
2010. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

mindig a jó izlés határain belül stírolom a csajokat


na most a strandon(hála Istennek) időnként előfordul az az eset, hogy az ember beleszalad egy premier planba

az ilyen nem mondanám hogy azonnali hatással van, de azt hiszem tudat alatt dolgozik..

2010. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!