Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon ronda az arcom?

Figyelt kérdés

Nagyon ronda az arcom.(Itt most nem a bőrre,vagy annak hibáira,hanem magára a szerkezetre gondolok.)

A homlokom nagyon előreugró,ezáltal a szemeimen 0 hangsúly van,pedig a szerintem a szemek a legfontosabbak egy lányon.

Szőke szemöldököm van,azaz,ha nem csillog a napfényben,akkor észrevehetetlen,ami szintén nagyon sokat ront az összképen.Szeplős is vagyok,mint akit leöntöttek egy vödör festékkel,és pöttyökben száradt meg.

A fogaim rondák és rosszak is genetikailag.(A rondaság látszik is,mert sárgák,a rossz mondjuk csak a fogorvosnál gáz.)

Alapból viszont így teljes az arcom,ha bármivel megbontom az egyensúlyt,akkor még rosszabb lesz.Gondolok itt arra,hogy a szőkeségem miatt pl. a szempillaspirál csak ront a helyzeten,azaz magában nem tudom használni.A szemöldököm felerősítése lehetetlen,ugyanis olyan színű por nincsen,ami jól mutatni rajta,a legvilágosabb barna is úgy hat rajta,mint amikor a sötét szemöldökű lányok végigmennek rajta szénfeketével.A szemöldököm amúgy alapból nagyon vékony,nem is szedem,mert ugyan ronda,de nekem magában a formája nem tetszik,viszont annyira vékony,hogy más formára nem is tudnám se én,se a kozmetikus szedni.


Szóval,van egy ronda arcom,amit a természet olyan jól összerakott rondává,hogy változtatni lehetetlen,mert még rondább lesz.

Mit tegyek?? Valami ötlet??

Köszi.

15/L


Kimaradt:A hajammal már nagyon sokat kísérleteztem,most növesztem,szóval talán a hajam a legnormálisabb rajtam,de ugye arc nélkül nem sokat ér. Amúgy nincsen frufrum,mert amikor volt,akkor aztán olyan csúnya teremtést tényleg nem látott a világ.


2015. júl. 3. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom, csak a rosszakat látod magadban.

Olyan nincs, hogy nem lehet egy normális színű szemöldököt festeni neked. Ez kizárt. Akkor nem barna kell, hanem egy sötétebb szőke, hogy azért látsszon, hogy van szemöldököd.

A szeplőt sokan szépnek látják. De ha zavar, akkor használj alapozót. Egész évben sok szeplőd van? Mert szeplős ismerőseimnek nyáron jön elő igazán, akkor meg kenni kell napvédővel, vagy szeplőre való krémmel és akkor nem lesz nagyon látható, nem jönnek annyira el a napra.

Szemedet pedig fesd ki, ha hangsúlyozni akarod.

Szempillaspirálban használhat kéket, barnát, zöldet. Nézd a pozitív oldalát. Nekem fekete a szempillám, így csak feketét tudok rá használni, a színesek nem látszanak rajta, pedig szeretnék zöld vagy lila szempillaspirált is használni. Neked meg tök jól befoghatják a színesek is.

A haj nagyon sokat számít. Ha szép, ápolt, egészséges a hajad, az már ad egy jó keretet az arcnak és sokkal jobb lesz tőle az összhatás.

Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy sokkal jobban nézel ki, mint ahogy te azt gondolod, úgyhogy a fejedben kéne rendezni a dolgokat.

2015. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez de butaság h csúnya vagy>< a szépség egy relatív fogalom :D mindenkinek más tetszik, amugy nekemis olyan szemöldököm van hogy egyszerűen nulla. Tehát nemlátszik pedig tényleg nagyon fontos mert keretet ad a homloknak és az arcnak, menj el kozmetikushoz és festesd be, vagy ha már vagy annyi éves akkor tetováltasd ki valami világos színnel, nem hiszem hogy csúnya lennél.. Szóval fel a fejjel hercegnő^^ 16/L
2015. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban, talán tudok segíteni, hogy nézhetnél ki jobban. 31N
2015. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül ezt nehezen tudom elképzelni. Szerintem sokkal csúnyábbnak írtad le az arcod, mint amilyen. Elfogultan látod magad.
2015. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, elfogult akkor lenne, ha szépnek látná magát :)Tudod, mit az anyukák, akik a saját gyereküket látják a legszebbnek mind közül, na rájuk mondjuk, h elfogultak.
2015. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!