Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném most először fazongy...

Szeretném most először fazongyantát csináltatni a kozmetikusommal, de nem tudom hogy kb mekkorának kell lenni hozzá a szőrnek?

Figyelt kérdés
Magamnak csináltam már de túl sok időbe telik . Szégyenlős is vagyok , aki csináltatta már hogy merte megcsináltatni ? Vett egy nagy levegőt és levetkőzött ? :))

2015. jún. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
fiu vagyok, es en is megcsinaltattam. meghozza olyanra, hogy ketoldalt rovid, kozepen meg hosszu, es oda kotottem ra egy csomot. olyan mint a manbun vagy topknot hajstilus, ami meno mostansag a fiuk koreben.
2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos válasz volt köszi :DD
2015. jún. 29. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta járok intim gyantára, egy fiatal kozmetikus csajszihoz, fiú vagyok. Eleinte kicsit feszélyezett a dolog, de szépen lassan feloldódtam. Elsőre megkérdeztem hogy gatyeszban vagy anélkül csinálja e, erre annyit mondott, hogy ahogy nekem jobb, de neki anélkül kényelmesebb. Így levettem inkább, mert nekem is kényelmesebb nélküle, nem kell húzogatni, jobban tudtam a bőr feszítésére koncentrálni. :) Igazából ma már tök rutinosan járok 4 hetente, egész jól összehaverkodtunk, jókat szoktunk beszélgetni gyantázás közben. :)
2015. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és az kimaradt, hogy kb 5mm-es szőr kell ahhoz, hogy szépen és hatékonyan lehessen gyantázni. :)
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) !!
2015. jún. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!