Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki magának szokott gyantázni...

Aki magának szokott gyantázni (mindenhol), nem túl bonyolult? holnap veszek gyantát, nem az instantot (:D), hanem a folyóst, azért még beszélek a kozmetikusommal, de mégis.

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem az:persze könnyebb elő rántani a borotvát,vagy az epilátort,de mondjuk szerintem az epilátor fájdalmasabb,mert a gyanta csak 1 pillanatig fáj,az epilátor meg addig,amíg nem végzel vele.A borotva nálam meg szóba se jöhet,mert már fél-1 nap után elkezdenek nőni a szőreim.A fene esne beléjük:D

Én tescoba vettem ilyen görgős gyantát 500 Ft-ért,hozzá vettem még textilcsíkokat 300 Ft-ér,meg lemosó textilt,60 Ft 1 db a rossmannba.A gyantát a mikróban felmelegítem,felkenem,rá a textilcsík,egy rántás,és kész is.Utána át törlöm az olajos kendővel,meg egy kis szappanos vízzel.A lábszáramat kb.1 hónapja gyantáztam le,és most is alig van rajta 1-2 pihésebb szőr,szóval nagyon jó:)

2010. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja igen,azt kifelejtettem,hogy nekem a combomat is kell szőrtelenítenem,azt is kb.1 hónapja csináltam meg,még most is sima,a karomat is szintén,pedig nekem drótkefe szőröm van:)A bikinivonalam is gyantázom,azt mondjuk most pont nem,nem volt kedvem szenvedni vele,úgyse látja senki,csak én,meg nem akkora nagy dzsungel.A hónaljamat meg epilálom,ott nem tudok gyantázni,az 2 emberes meló:)
2010. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

mondjuk nekem elég nagy a fájdalomküszöböm, de az epilátor tényleg állatkínzás.

akkor hülyeség, hogy én 1500 ft-os gyantát akarok venni? 2 használatra elég, és csokiilatú.

2010. dec. 26. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:
*illatú
2010. dec. 26. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a dm vagy rossmannos cukorgyantát vegyél nagyon könnyen lejön jó érzékeny bőrre is és még az illata is jó nameg babasegg simaságú bőrt tudsz akárhová varázsolni :) 1000 ft körül van + lehúzócsík kb 200 ft és kész is
2010. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na de kiszedi a szőrömet? á nem merem...a kozmetikusom gyantája már bevált...de köszönöm köszönöm
2010. dec. 27. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hideggyantacsíkokat veszek, azzal gyantázok, mindent magamnak. Szerintem nem túl bonyolult. :)
2010. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na túl vagyok rajta. annyit bénáskodtam vele, nagyon fájt, és nem is szedett ki mindent, ugyhogy most mérges vagyok....
2010. dec. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!