Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok...

Szerintetek szép vagyok hogyha Cara Delevingne-re és Palvin Barbarára hasonlítok?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalom hiányos vagyok ,ezért kérdezem .Képet nem szeretnék feltenni ,mert..hát félek.. de ismerőseim szerint erre a két modellre nagyon hasonlítok, azért írtam őket. Légyszíves kort és nemet is írjatok. :)

2015. jún. 26. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

az vicces, mert ők annyira nem hasonlítanak egymásra :D

de ha modellekhez hasonlítanak, csak nem lehet olyan rossz a helyzet :)

kép nélkül viszont lehetetlenség megmondani, hogy szerintem szép vagy-e

18/l

2015. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hasonlítok erre vagy arra szöveg mindig hülyeség, egyáltalán hogy hasonlíthatsz 2 különböző nőre egyszerre? Tegyél fel képet magadról ha azt akarod tudni szép vagy-e... úgyse ismer senki itt. Aztán le is veheted a képet vélemények után akár.
2015. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valamiért nekem a palvin barbara nem nagy szám, de ez a másik sem...
2015. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy hasonlíthatok mindkettőre hogyha "összegyúrod" a kettőt .Mert pl.: Cara-ra a szemem hasonlít(meg az arccsontozatom ). A szemem színe pedig Barbiéra meg a szám is .Az orrom a szemöldököm a fejformám pedig mindkettőére . :D Azért van köztük némi hasonlóság.:)
2015. jún. 26. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:

jézusom... igen, valószínű hogy ronda vagy.. hiszen két modellre hasonlítasz

fck logic

2015. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akinek tetszik ez a két modell annak biztos szépnek számíthatsz. Nekem csak Cara tetszik, de a szemöldöke borzalmas neki is...
2015. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert olyan a szemöldököd, szád stb., mint xy-nak, még lehetsz szép is meg csúnya is. Ennyiből nem lehet megmondani.
2015. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy a szemöldököd mindkettőre hasonlít.Azt hogy? :D Palvinéra festék nélkül,Caráéra meg kifestve? :D
2015. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Quasar07 ***** válasza:
Elég különböző a kettő, szóval erre kíváncsi lennék:D
2015. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is a két csaj reléggé különböző.+ kép nélkül ne várj semmit.+ Én tudok olyan csajt aki borzasztóan hasonlít Palvin Barbira,modellmunkára is hívták. De ha küldessz képet egyből megmondjuk.
2015. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!