Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másoknak is feltűnt hogy...

Másoknak is feltűnt hogy vannak olyan emberek akiknek nagy az ínnye? Szerintetek is kevésbé szép ha valakinek nagy az ínnye?

Figyelt kérdés

és ahogy észrevettem általában lányoknál szokott akkor látszik ha mosolyognak hogy olyan kis apró fogaik vanak és tök nagy ínny szerintem nem szép

ti mit gondoltok?


kort és nemet is légyszi


20/L


2015. jún. 23. 15:31
 1/8 anonim válasza:
100%
hinnye? Az íny egy ny-el írandó.
2015. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt úgy hívják, hogy "íny", és hát nekem sem tetszik, sőt amikor valaki úgy vigyorog, hogy az alsó ajkai eltakarják az apró fogait és ezért az ínyével vigyorog.

De erről nem tehet. :S Nem tartom szépnek, de nem foglalkozom vele.

2015. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó mindegy elírtam nah de attól még értitek nem? A kérdésre válaszoljatok ne tereljetek..:)
2015. jún. 23. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért szexuális kategória?! Főleg heteróban, egy lánytól ... Oké, hogy szájjal szopunk, de ... nahh :\
2015. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem szexuális kategória...
2015. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexuális kategóriában volt először kiírva, de átrakták.
2015. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, feltűnt és ínymosolynak hívják. Szerintem sem szép, de nem nekem kell elfogadni hanem saját magának.
2015. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Plusz egy dolog, amiről nem tehet az ember, de azért fikázzák, hogy ha eddig nem volt miatta kisebbségi komplexusa, akkor legyen....
2015. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!