Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy srác jóképűbb...

Hogy lehet egy srác jóképűbb a jelenleginél?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy új frizura, hidratált bőr, arcizomtorna, szakáll, izmosabb testalkat, stb.
2010. márc. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szép fogak:)

ápolt frizura nekem a rövid haj tetszik a legjobban de a picivel hosszabb hajak is tudnak jól kinézni.Fúj a korpás zsíros hajú srácok kiakasztanak de ez is a hosszú hajúaknál jöhet szóba.....

ha nincs pattanása van rendben van az arcszőrzete ,izmosabb na az tényleg sokat számít.

Amúgy jókra gondolták ,de ezek csak külsőségek ha emelett egy sz.rházi akkor az egész nem ér semmit:)

2010. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most nyáron szedik le a fogszabályozómat :D jelenleg olyanok a fogaim mintha cenzúrázva lennének egy fémdróttal
2010. márc. 1. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

izmos testtalkat.(nem túlságosan,csak amennyi jól is áll)

szép fogak.

új haj.

szakáll semmiképpen. (=

2010. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szép fog nagyon imponáló minden lánynak :D

legyen jó a stílusa,de legyen fiúsabb,és ne süssön róla hogy egy diszkós köcsög :D

stílusos haj,és szép arc(pattanástalan):)ennyi

2010. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pattanás nélkül.. deszkás, emos stílus, és kicsit emos haj, az mindenkinek jól áll.. de fontos az ápoltság és az igényesség.

persze stílusban korosztálytól függ, meg ízléstől, de ez a két stílus tinikorban a legjobb szerintem. SZERINTEM. :)

2010. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!