Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak a kisugárzásom...

Hogyan javítsak a kisugárzásomon? 14/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szerintem nekem nincsen valami nagyon jó pozitív kisugárzásom. Hogyan fejleszthetem ezt, és mennyi időbe telik kb. míg azt mondhatom, hogy már elég erős a pozitív kisugárzásom?
2015. jún. 15. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezen nem lehet segíteni,ez olyan mindha valaki meg akarná tanulni,hogy kell szépnek vagy okosnak lenni,ha nem az akkor nem az,ezt nem lehet tanulni.Vannak emberek akiknek pozitív,kellemes kisugárzásuk van és ez által feltünőbbé,válnak hamarabb kerülnek a közép pontba,evvel születni kell,ha ezt tanulni akarod,vagyis meg akarod játszani magad az nemjó,mert nem önmagad leszel,szeressenek azért aki vagy,14 évesen még amugyis fogsz fejlődni,tanulni,tapasztalni dolgokat majd 20-22 évesen nézd vissza amit írtál és amit írtam rá :) még nagyon sokat fogsz változni hidd el :) remélem tudtam segíteni :) 22L
2015. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)

Aranyos vagy, hogy te nem írod egyből, hogy 14 évesen miért gondolkodok ilyeneken meg hogy a tanulásod kéne járni az eszemnek meg stb.. Hát remélem, hogy változni fogok, nem is akarok ilyen maradni..:P

2015. jún. 15. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Húzd ki magad, járj egyenesen és határozottan, ne trappolj, de ne is rohanj. Mosolyogj, aki neked is mosolyog vagy megszólít, légy kedves azzal, aki szimpatikus és ha kérdeznek, beszélj hangosan, érthetően. Ne nézd a földet.

Egyébként ha nem olyan középpontban lévő típus vagy, akkor fogadd el. Én se vagyok az, mégis nagy az önbizalmam. Nem kell mást játszani.

2015. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!