Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? 13/L

Hogyan legyek szép? 13/L

Figyelt kérdés
az a kérdésem hogy lehetnék szebb? pattanásos vagyok egy kicsit duci is a fejem kék szeme van hosszú barna haj. Kis koromba sokan dicsérték hogy szep vagyok de mostanság nem érzem magam igy jol a bőrombe?!

2015. jún. 12. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
A pattanások és a súlyod ellen is úgy tudsz tenni, hogy megválogatod hogy mit eszel. Sok édes sok sós, zsíros kaja kilőve. Tornázz. Ne nyúlj az arcodhoz koszos kézzel és tisztítsd. Válassz hozzád illő frizurát.
2015. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Na, szerinted a háj ellen mit kell tenni? Eleget mozogni, és elhagyni a sz*r kajákat. Ez akartad mondani, ugye?
2015. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jún. 12. 11:26
 4/11 A kérdező kommentje:
De amúgy minden nap 1 óra tesi,táncòra,hétfő kézilabda,kedd néptánc,szerda kézilabda,csütörtök röplabda úszás, péntek aeobick szóval nrm hinném hogy mozgás hiányom van.
2015. jún. 12. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Még fiatal vagy. Pont most vagy abban a korban mikor kezd a tested változni, ezért vannak pattanások is stb. Majd elmúlik. (Ha mákod van és a genetikád is jó akkor nem lesznek rajtad még 20-on évesen is pattanások) este már ne egyél, tartsd meg a jó szokásod akkor és mozogj. Idővel minden jó lesz.
2015. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ment a zöld kéz!
2015. jún. 12. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, az egy dolog, hogy ennyit mozogsz, de valami miatt mégis duci vagy, te írtad. Akkor valami gond csak van, ha nem a mozgásoddal, akkor az étkezéseddel.


Nem tudom pontosan, (így egyben ez a mondat) hogy akar lenni: "pattanásos vagyok egy kicsit duci is a fejem kék szeme van hosszú barna haj"


De arra következtettem ebből a kb teljesen értelmetlen mondatból, hogy duci vagy, vagy "duci a fejed", (?) valakinek kék szeme van, és hogy "hosszú, barna haj" (pont)....


Nem mindegy, hova teszed a vesszőket, mert teljesen megváltoztathatják a mondat értelmét.


"Pattanásos vagyok, egy kicsit duci is a fejem, kék szemem van (kijavítottam helyetted), hosszú barna hajam."


vagy


"Pattanásos vagyok, egy kicsit duci is, a fejem kék, szemem van, "hosszú barna hajam".


vagy


"Pattanásos vagyok egy kicsit, duci is a fejem, kék szemem van, hosszú barna hajam."



Akkor most hogy értelmezzem?

2015. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a békés írási hibákért. Pattis vagyok.A testem nem duci csak a fejem.Nekem van kék szemem és hosszú barna hajam mégegyszer bocsi 😅😅😅
2015. jún. 12. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az arcod duci, az ellen nem tehetsz semmit. Neked alapból ilyen babás arcod van. Az egyáltalán nem hátrány, szerintem.

(előtted szóló voltam)

2015. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 12. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!