Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi lenne számomra az...

Mennyi lenne számomra az ideális? ⬇

Figyelt kérdés

lány

14 éves

160cm

Comb: 52cm

Derék: 66cm

Csípő: 82 cm

Mellbőség: 84 cm

Nagyon nem érzem magam jól a bőrömben, és rajta vagyok, hogy javítsak ezen.

Már csak annyi a kérdés, hogy milyen méretek lennének nekem ideálisak?


2015. jún. 7. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek normális méretek. Mi nem tetszik magadon?
2015. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A combommal, a hasammal és a derekammal vannak gondjaim. Azok nem tetszenek magamon.
2015. jún. 7. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond a méreteiddel, ha te mégis úgy látod akkor lehet hogy nem vagy elég sportos... az lehet gond. A szép test nem lehet elhanyagolt, sportosnak kell lennie.
2015. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól látod, azokból van mit lefaragni. Nekem hasonló méreteim vannak comb (50) és derék (60) táján, de 170 cm vagyok. Megkérdezhetem, ehhez hány kg társul? Bár még nagyon fiatal vagy, nőni fogsz! Az adatok alapján ez egy egész szép homokóra alkat lehet a későbbiekben.

Sportolj! A fölösleges zsír leolvad, az izmok pedig majd tónust adnak az alakodnak. Amivel nem vagy elégedett, arra még jobban figyelj. Pl. bicikli slankít a combokon, de nem attól lesz szép, hogy vékony. A hasra edzést pedig szerencsére sosem lehet túlzásba vinni: mindennap különböző hasprések kombója, emellett derék- és csípőformáló gyakorlatok és tuti leszel.

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, ideje egy életmódváltásnak. Olvass utána neten! Egészséges táplálkozás, rendszeres testmozgás = jó közérzet! Ez az ideális mindenkinek!

Sok sikert! :)

2015. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen számos bromságra csak a csajok tudnak válaszolni. Ők meg irigységből, büszkeségből, vagy valami a mentális zavaruk miatt azt mondják, hogy neked valami bajod van és hogy mit kéne kezdeni veled.


Szerintem meg nincs semmi gond veled. Így megmondom, bár képről inkább.

2015. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Vagy esetleg pusztán jót akarok?! Mi rosszat mondok mégis azzal, hogy sportoljon sokat és egyen egészséges kajákat? Akivel baj van itt, az aki 14 éves lányokról kéreget fényképeket...
2015. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!