Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném befesteni egy...

Szeretném befesteni egy Barbie haját. Mivel lehetne?

Figyelt kérdés

Több mindent hallottam már: spray (de milyen?), tempera/vízfesték(nem jön le ha vízbe ér?) stb.


Lécci segítsetek, további ötleteket várok!!


U.i.: a sima hajfesték?



2015. máj. 16. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
forró viasz
2015. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez most kom???? -.-
2015. máj. 16. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pvc és gumifestékkel talán... vagy nem is tudom... tempera félékkel biztosan nem lehet mivel azt oldja a víz, meg magától is lepereg.
2015. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ételfestékkel. Négy csepp ételfestéket csepegtess egy tál forró vízbe, és egy kanállal keverd el. Majd merítsd bele a baba haját. Ha világos színt szeretnél elérni, fél, ha élénkebbet, egy percig tartsd a festékes vízben. Ez után tedd a babát egy rongyra/felesleges törölközőre vagy konyharuhára, és legalább két óráig hagyd száradni. Vigyázz, hogy a festett haj, amíg nedves, ne érjen a bőréhez, mert megfoghatja a festék! Utána már csak hideg vízzel át kell öblíteni a haját (ettől nem jön ki a festék).


[link]

2015. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Még nem próbáltam ki, de majd ha igen írok : )
2015. máj. 17. 07:27
 6/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit! :)
2015. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!