Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy teltebb lány úgy...

Ha egy teltebb lány úgy öltözködik, hogy kiemeli az alakját, az arra utalhat, hogy elégedett a külsejével?

Figyelt kérdés

A teltebb lányoknak sokszor kevés az önbizalmuk, és nehéz olyannal ismerkedni, aki nem akar fogyózni mindenáron. Aki bevállal olyan ruhákat, amiben látszik, hogy teltebb, az jó eséllyel elégedetebb magával, mint aki karcsusító öltözéket vesz fel?

19/F


2015. máj. 4. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Én is felveszek szép, szexi ruhákat, pedig rondának tartom magam, de azok a ruhák tetszenek és ezért veszem fel...
2015. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon csinosan öltözködöm, de egyáltalán nem vagyok elégedetlen magammal, pedig még telt sem vagyok.
2015. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "kiemeli az előnyösségeit", nem egyenlő a "kiemeli az előnytelenségeit"-el.

Nem mindegy, hogy amit írtál arra vonatkozik-e, hogy telt létére olyan ruhákat vesz fel, amiket vékony lányokra terveztek, vagy olyanokat, amik ott takarnak, és ott emelnek ki, ahol kell. Mert míg az utóbbi előnyös nekik, az előbbi inkább nevetséges.

2015. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy rettenetesen alacsony az önbecsülése, és csak azért veszi fel a cuccokat, mert az trendi.
2015. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!