Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon utálhat a lány?

Vajon utálhat a lány?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, hisz nem tudhatjátok Ti sem, így inkább leírom, miért gondolom ezt.


Szóval egy helyre járunk. Mikor új voltam ott, nézegetett gyakran, szemeztünk is, egész megtetszett. Volt, hogy mással beszélt, engem bámult. Volt, hogy csináltam valamit, és "véletlenül" ott sétálgatott, noha nem volt ott dolga. Én sosem léptem felé viszont, hiszen arra figyeltem fel eleve, hogy Ő nézeget, így gondoltam ha akar valamit, majd lép. (nem nem az érdekel miért nem lépett/lett kapcsolat, olvass tovább!)


Aztán egyszer odajött hozzám, elbeszélgettünk hétköznapi dolgokról: ki mit tanul, egyéb dolgok. Igazából végig vigyorogtam rá, de tök hétköznapi beszélgetés volt, nem mondtam neki semmi olyasmit.


Aztán később azt vettem észre, hogy mikor egyszer beszélgetésbe próbáltam elegyedni vele, mint ha lepattant volna a falról a labda, messzire elkerült. Azóta is azt érzem, hogy messzire kerül. Ma közös kosarazás volt a társasággal és mikor láttam, hogy fájlalja a kezét, mondtam neki, hogy vigyázzon, én is törtem már el labdával ujjat, de nem is reagált arra amit mondtam. Ez amúgy általános, hogy kb szóba sem áll velem. Pedig én tényleg soha, semmi olyat nem mondtam neki, nem bántottam, semmi.


A kérdés most csak annyi, hogy Ti láttok ebben valamit?


(amúgy egyszer az anyját megkérdeztem, hogy szabad-e a lány, de kértem, hogy maradjon köztünk - végül mivel közömbös volt a hölgyemény viselkedése, nem foglalkoztam vele)


Én nem tudok kiigazodni raja... igazán nem ragaszkodom a dologhoz, meg nem is összejönni akarok vele, hisz nem érdeklem, csak máig sem értem...


Én 23/F, Ő azt hiszem 20/L



2014. okt. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem azt hitte hogy nem lehet koztetek semmi es lekopott :) most megkereti magat :)


17/F

2014. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Buford Tannen ***** válasza:
Szerintem úgy van vele,hogy ha nem léptél az elején akkor vess magadra.Viszont ha más csajokkal fogsz beszélgetni az ő szeme láttára akkor meg megint kezdeni fogja.nekem van egy ilyen dilinyós csaj ismerősöm,aki nem akar tőlem semmit,de ha más csajokkal beszélgetek odajön és elront mindent.........
2014. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biztos mondtál valamit ami szerinted nem lényeges szerinte meg igen csak nem esik le neked.
2014. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmm nem hiszem, tényleg semmit... abszolút triviális dolgokról beszéltünk, semmi személyes. Egyszerű bájcsevegés volt.
2014. okt. 19. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

hát az hejesirásodd a Bisztossan nme teccet neki!

:D

Amúgy miért minket kérdezgetsz ilyenekkel ?

Tőle is meglehet kérdezni hogy mostanság miért olyan ellenszenves veled...


szóval hajrá :)

2014. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

XD semmi nem szóltam félreolvastam 1-2 dolgot :D


sry még egyszer

2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi... pont a helyesírásom, ami miatt nem szoktam szégyenkezni... (bár 1x-2x vétek hibákat) :'D
2014. okt. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!