Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz rólam/Mi jut...

Mit gondolsz rólam/Mi jut rólam eszedbe? (külső-belső)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak őszintén!


2010. febr. 22. 21:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy az a tipikus 15 éves vagy... Tükörben fényképezkedős, pózolgatós, beképzelt lány!

Csinos és szép is vagy, de legalább kérd meg azt a szerencsétlen barátodat, hogy fényképezzen le!

Egyébként nem lennél ilyen negatív számomra, ha nem tennéd azzá magad... Az utóbbi kommentek alapján egy buta ribinek nézlek, aki itt szeretne pasizni!

2010. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

szó sincs pasizásról, csak sima ismerkedés, úgy tudom az még nem bűn:P és egyáltalán nem is biztos hogy a közelemben élne az akit innen megismerek, hisz nagy az ország ahhoz :P távkapcsolatokat egyébként sem díjazom, biztos hogy nem mennék bele, gépezni sem sokat szoktam, inkább tanulok vagy olvasok.

Debrecen egyik legerősebb sulijába járok, 4-es, 5-ös vagyok... (TóthÁrpádGimi-be..) Szeretem a divatot, és a barátomat is nagyon, meg persze a barátnőimet is. Plázacicának lehet mondani, vásárolni szeretek, de melyik csaj nem? és azért tükörbe fényképezem magam, mert nem szeretem ha fényképeznek mások, azok mindig rossz képek :S:D

mellesleg nem vagyok beképzelt, sem lenéző ;)

2010. febr. 22. 22:35
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

először is nem ismered a fényképezőn az önkioldót

másodszor az első kép elég kihívó egy még nem 15 éves lánytól, ráérsz még kidomni a ciciket

3. a napszemüveg felejtős, mert télen fölös, bár fogjuk rá a kép kedvéért.

4. jó az alakod, de ezt te is tudod

5. a második képen aranyos a mosoly

6. a többin borzasztó a csücsörítés

7. te is a mai tinidivatot majmolod, semmi különleges, csak egy a százezerből

2010. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
napszemcsis képek még nyáron készültek :)
2010. febr. 22. 22:52
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát amiket te csináltál azok se lettek valami jók..

Amúgy meg mégegy hülye akinek annyi esze sincs,hogy legalább a vakut kikapcsolja hátha esetleg több látszik a képből....Melleiddel a nyakadban viccesen festesz...amúgy egész jól nézel ki csak ratyik a képek.Főleg a próbafülkés:D:D

2010. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Arcod nem szép, átlagos.

Test átlagos,kb 100 jobb és értelmesebb nő szaladgál az utcán.bocs:D Más nem jut eszembe. Tucat semmilyen,kisegér

2010. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem aranyos vagy, bár a tükörbenfotózás elég idegesítő dolog. korodhoz képest túl kihívóan öltözködsz. kb ennyi
2010. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

ne csücsöríts.

"jól állnak a ruhák" mert ugyanolyan vagy mint a tinik 99%-a, semmi különleges nincsen benned, amit érdemes lenne kiemelni, vagy amiért érdemes lenne másképp kinézned.

2010. febr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos mai tini vagy, átlagos anyagi helyzettel, viszont a frizurád szerintem nagyon jó, mert az legalább nem tucat, nem az a lógó póthaj.
2010. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Te az a tipikus vagy,aki a barátnőivel lenézi és kuncog a náluk szebb és feltűnőbb lányokon.Egyedül meg rám sem mersz nézni senkire.Én is nap,mint nap szembesültem az ilyen kis beképzelt csitrikkel.
2010. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!