Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Beyoncé szép? Jó nő?...

Fiúk! Beyoncé szép? Jó nő? Csinos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó nő, jó a teste! Végre nem egy csontsovány csaj, hanem nőies alakja van, egyáltalán nem baj ha van rajta mit fogni! Szép arc, szóval bejön:)
2010. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet! Van mit rajta fogni! Bájos, segges, combos és pont elég cici.
2010. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen!
2010. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
imádom, annyira nőies!
2010. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
yeah XD en csaj vagyok ugyan de erre en is kivancsi voltam orulok h a fiuk igy velekednek rola mert testre en is ilyen vagyok...orulok h nem azt irtak hogy pfhuu nekem nem kene mert nagyon vastag...meg nekem kicsit kover..meg ehhez hasonlok XD....Amugy szerintem beyonce gyonyoru no..es aki lefikazza az csak irigy...es csontbaba
2010. szept. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csunya ez tény.De szerintem fejre eég átlagos,alkatra nőies,izgató,de olyan túl négeres/latinó-s kinézetele van,nekem az egzitukis nők nagyon távol vannak a szeretett kategoirától.
2010. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!