Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Termékmintával való tapasztala...

Termékmintával való tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még nem rendeltem termékmintát, de mostanában egyre többet találkozom vele. Volt már vele bármilyen tapasztalatotok? pl postaköltséget elkérték vagy vlmi ilyesmi

Most Libresse-nél van ilyen lehetőség. Rendelt onnan vagy az OB-től már valaki? :) ( [link]


2015. máj. 1. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendeled kiderül hogy van-e postaköltség... mivel sose utólag kell fizetni.
2015. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem szoktak postaköltséget kérni, hanem csak bedobják a postaládába. Libressetől rendeltem régebben sokat, soha nem kértek postaköltséget. :)
2015. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és most is rendeltem, csak nem jött még meg. Ha megjön, írok! :)
2015. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszike :) hát én most szlovákiai lakcimre rendeltem obtől ha megjön irok hogy milyet és mennyit küldtek :))

És milyen oldalakat tudtok még ahol lehet kérni? :)

2015. máj. 1. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
www.everydayme.hu :)
2015. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos szlovákiába nem szállít :/
2015. máj. 7. 21:56
 7/9 A kérdező kommentje:

Libresse ma jött meg és Szlovákiába is kiszállították ;)

(2 db betét volt benne)

2015. máj. 13. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is tegnap jött meg! :)
2015. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OB termékem is megjött, bár sokkal később kb 1 honap után. :) Valamint egy -ket honapjha a bioderma cégtol kaptam 100ml-s arclemosot. :)
2015. aug. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!