Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Triangl bikini tapasztalatok...

Triangl bikini tapasztalatok (ebay)?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék bikinit rendelni, de csak aliexpreses véleményeket olvastam eddig, ebayról nem találtam semmit

rendelt már valaki? tapasztalatok?

méretet mi alapján választottatok? nem tudok dönteni, mivel a csípőm szélesebb (L) a melleim viszont kicsik (S-M)



2015. márc. 3. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Na igen, a szerencsétlen alkat, nekem is ugyanilyen van... felsőből S kéne, alsóból L-es. Tehát kettőt kéne venned hogy jó legyen. Szerintem nem érti meg, ez a bikini rossz minőség és a valóságban fele ilyen szép sincs mint a képeken.
2015. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt tanácsolnám, hogy ha komolyan gondolod az eredeti oldalról rendelj. Mi ebayről rendeltük és nem az eredeti márkát küldték. Én ezzel is meg vagyok elégedve ennyi pénzért, de ha ebayen a leírásban push up van akkor a fürdőruha tényleg push up lesz. Csak tapasztalat.
2015. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy nem eredeti lesz, nem adnék annyi pénzt érte, mint amennyibe az kerül :D

hát remélem hogy push up lesz :D

2015. márc. 20. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én aliexpressről rendeltem, szerintem sokkal megbízhatóbb ebből a szempontból, mert elolvashatod róla a véleményeket, megnézheted a képeket amiket mások töltöttek fel.Az eladónak már 8ezer nemtudom mennyi rendelése volt ebből, úgyhogy megbíztam benne. A mérettáblázat nagyon hasznos, amit írtak a termék alatt. 3 hét után meg is érkezett, Nagyon szép szín (világos rózsaszínt rendeltem), és tényleg igazi neoprén anyag!! Teljesen ugyanúgy néz ki mint az eredeti. Nem az a tipikus bikini anyag. Viszont XS-es helyett S-est küldtek :(( Nyitottam dispute-t és visszakértem az ár felét aztán újrarendeltem. Remélem most már minden jó lesz :)

ja és itt a link ha szeretné valaki: [link]

2015. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!