Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúfolnak az osztályban mert...

Csúfolnak az osztályban mert csúnya vagyok. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Az osztályban mindenki csúfol. Igazából igazuk van nrm vagyok valami szép. Az arcom nagyon kerek, a szemöldököm alig látszik. A szám nagy és pasla, a fogaim sincsenek rendbe fogszabájozót hordok. A szemem az ami egyedül tetszik magamon. Hajam alig van... Törött és vékony szálú. A vállam széles. Az alakomon is van mit csiszolni. 158-159cm vagyok és mellé 61,5kg. Azt mondják a túlsúlyosoknak nagyobb a mellük. Rám pedig a legkisebb melltartó is nagy. A combom nagy és narancs bőrös. A lábam is nagy 40-es cipő kell. Tudnátok segíteni hogy hogyan legyek "jó csaj" mire megyek kövi suliba. (a 8. Osztályt másik suliba akarom ki járni mert itt folyton csúfolnak, sírva alszok el minden nap)

2015. ápr. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogyókúra nem ajánlott a korodban, de étkezhetsz egészségesen, mert egy 10 kg plusz van rajtad, azt le tudod adni, ha elkezdesz futni, erősíteni, vagy keresel egy jó sportot, ami tetszik neked (nem laza táncitánci, hanem ami megmozgat, heti 3x legalább). Csinálhatsz comberősítő gyakorlatokat otthon, az segíthet a combodról levinni a narancsbőr egy részét, mert feszesít.

A szemöldöködet szemöldökporral meg tudod erősíteni, nem kell megrajzolni, csak kiemelni, hogy látszon, hogy ott van. A nagy száj szép tud lenni, tegyél rá átlátszó szájfényt, figyelj hogy ne legyen kiszáradva. Ha a szemed tetszik, azt egy kis szempillaspirállal kiemelheted, lassan 14 évesen ez már "megengedett". A melleddel nem tudsz mit kezdeni, ez genetika. Ne félj, van egy csomó lány kis mellekkel akik mégis sokaknak a példaképei. Nem ez határoz meg! Mellesleg még nőhet simán, lehet hogy későn érő típus vagy. A fogaidat a fogszabályzó rendbehozza majd, türelem.

A vékony szálú haj is genetika, viszont ha töredezett, akkor menj fodrászhoz és vágasd le egy kicsit. Megkérdezheted milyen hajstílus állna jól a kerek arcodhoz és vághatnának neked új frizurát.

Bármi kérdésed van, írj privátban, szívesen segítek még!

17/L

2015. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 éves vagyok,40-es a lábam,és a súllyom is majdnem annyi mint neked (60kg) és nem vagyok sokkal magasabb se nálad...de ez most mindegy...a lényeg,hogy nagyon hülye és bunkó osztály társaid lehetnek.Külső alapján ítélni az egyik legrondább és legszánalmasabb dolog!Tudom,hogy nehéz,de ne foglalkozz velük!Az olyan emberek,akik másokat csúfolnak nagyon fszfejek,és általába nincsenek megelégedve magukkal.Nem a külső a lényeg!Mi jobb?!Egy olyan alma,ami külsőleg kicsit meg van nyomva,meg karcolva,és nem olyan szép,mint a többi,de belül semmi baja nincs,vagy egy olyan alma,ami látszólag tök szép,de belülről rohad?

Szerintem erre tudod te is jól a választ.De ammúgy ha barátokra van szükséged,és valakire,aki megért,és megpróbál felvidítani,akkor nyugottan írj privátba :) 13/L

2015. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Először is had mondjam el, hogy ne törődj velük, mert valószínűleg az értelmi képességük nem üti meg még az àtlagot sem, ha ezt teszik veled. Mindenképpen sportolj, mert az egész alakodnak, egészségednek jót tesz. Hajdúsító gyógysampont hasznàlj így a hajad is egészségesebb szebb lesz. A fogszabàlyzó pedig idővel hasznàlni fog. Rúzst nem ajànlok, nem vagyok híve a fél kg vakolatnak de szàjfényt nyugodtan tehetsz fel, én is azt hasznàlok. Az alakodra még annyi, hogy ne viselj vízszintesen csíkos pólót, àllatmintàs nadràgot mert àltalàban kövérít. Nagyon szererném ha üziben írnàl merr adnék még pàr személyesebb tanàcsot ;)
2015. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hóbogyó válasza:
100%
A szemöldökkel menj a kozmetikushoz, ő ért ahhoz, hogy melyik arcformához milyen illik. A fodrász ugyanígy tud segíteni abban, hogy milyen sampont balzsamot használj, milyen forma illik az arcodhoz. Nincs olyan hogy ronda csúnya valaki. Aki a szépséget keresi az emberekben az meg is találja, mert mindenkiben van valami különleges. ( Neked írtad, hogy a szemed) A mellméreted változni fog, nekem is vannak osztálytársaim akiknek kicsi, meg valakinek nagy. Ez génektől is függ. Narancsbőr ellen testmozgást ajánlok ( Nekem is elég löttyedt a bőröm, én most a Baba shea vajas narancsos tusfürdőjét használom és csodákat tett, persze mozgok is mellette) Keress a neten alakformáló videókat, ott tökéletesen bemutatják a gyakorlatokat helyesen. Figyelj az étkezésedre! próbál értékes tápanyagokat bevinni, és kevés cukrot, zsírt. Meg nagyjából minden nap ugyanabban az órában egyél így jobb lesz az emésztésed. És végül pedig ne szégyelld magad! Én is csúnyácska voltam, meg duci is. Jó vastag barna szemöldökkel. Aztán változtatni akartam, és sikerült!nem azt mondom hogy bomba nő lettem, de tényleg nagy a változás. Amit az ember elméje képes elhinni, és kitalálni azt képes végrehajtani! Én szurkolok neked! :) 16/L
2015. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már megjártam ezt, rusnyából lettem jó csaj, annyi kell hogy elkezdesz igényesebb lenni. Az a 61 kg elég sok a magasságodhoz, le kell fogyni, kezdj el diétázni, normálisan enni, az egészséges étkezés fontos ahhoz is hogy szép hajad, bőröd legyen. Narancsbőr ellen kell a rendszeres sport, járj mindig futni, otthon edzhetnél is. Ezek a legfontosabbak kezdetben, és most kell elkezdeni mert minél tovább halogatod annál nehezebb elkezdeni. Pár hónap kell a fogyáshoz, de ahogy folyamatosan fogysz az emberek is szebbnek fognak látni és jó esetben te is magadat... A hajaddal is kezdeni kell valamit, menj fodrászhoz ne otthon kísérletezz vele. A törött részt mindenképp le kell vágni. Ha nem nagyon tudod hogy és mivel ápold akkor a fodrásztól nyugodtan kérdezd meg, kérj tanácsot pl hogyan szárítsd be hogy többnek tűnjön, ne lapuljon le, stb.

És nem írtad hogyan öltözködsz, de lány vagy, ezért semmiképp ne bő fiús ruhákat hordj, az egy lánynak sem előnyös. Találd meg ami neked jól áll. Persze nyilván ez nem a cicanaci és csőgatya lesz, hiába divat, amíg túlsúlyos vagy addig ezek felejtős dolgok.


kaloriabazis.hu oldalt ajánlom neked mindennapos használatra. És gondolj arra milyen akarsz lenni, hogy mi a célod, és ne add fel.

Azzal meg ne törődj hogy csúfolnak, normális, értelmes emberek sose tennének ilyet... hülyékkel meg nem kell foglalkozni.

2015. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!