Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van színes tetoválása,...

Akinek van színes tetoválása, vagy fekete-fehér, vagy csak ért a hozzá, megválaszolna nekem néhány kérdést?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást, ez lenne az első és lenne néhány kérdésem.

Először egy hóvirágra, százszorszépre vagy gyöngyvirágra gondoltam természetesen színesben, de megtudtam hogy fehéret nem lehet tetoválni, mert körübelül egy év alatt lekopik. Ez igaz? És akkor mit lehetne csinálni?

A másik, pedig hogy mennyire élénkek a színes tetoválások? Mert a képek amiket néztem, hát azokon elég halvány. Nem is halvány, hanem sötét és nem olyan intenzív a szín, mint én gondoltam. Itt van pélául ez, nekem ez nem igazán tetszik (mármint a színek árnyalata)

[link]

Ezen viszont szépek a színek, viszont ez lehet hogy frissen van csinálva csak azért ilyen élénk, szóval nem tudom mi van a színekkel.

[link]


És még egy kérdésem lenne, hogy az évek múltával mennyire mosódnak a minták?


Egyelőre ennyi kételyem van, mert egy tetkóval együtt tudnék élni életem végéig, de nem egy olyannal amivel elégedetlen vagyok.

Köszönöm előre is a segítséget.


2010. febr. 20. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van több is.

Én se tudtam, hogy melyik lenne jó, mert nekem ios tetszik a színes.

De a végén mindig a fekete-fehér mellett döntöttem.

Szerintem a fekete-fehér az, ami igazán jól mutat a bőrön, messziről és közelről is.


A kopás és a szín intenzitása szerintem sok mindenen múlik, a bőröd színétől, típusától, a tetováláskor használt anyagtól, és attól is, milyen mélyen megy bele a tű a bőrödbe.


Rendes választ ezen az oldalon nem fogsz kapni emiatt, ezért azt tudom tanácsolni, hogy nézz körül a városodban, ahol élsz, menj be egy tetováló szalonba, és ott kérdezz rá ezekre a dolgokra.


Nagyon kedves és segítőkész emberek dolgoznak ezekben a szalonokban, és tuti nem fognak rábeszélni semmi olyanra, ami neked nem jó.


Remélem, tudtam segíteni.

2010. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy a második kép is tetoválás?
2010. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia!

Köszi a választ :) Tudom, hogy rendes választ itt nem nagyon kaphatok, de tapasztalatot gondoltam megosztanak velem :)

Nem tudom, hogy a második kép tetoválás-e, csak rákerestem hirtelenjében a gugliban és ezt is kiadta.

Egyébként ilyen kérdésekkel nem akartam bemenni egy szalonba, mert annyira ismeretlen terülen még nekem a tetoválás, hogy gondoltam körbekérdezősködöm előtte.

Amúgy olyan rossz, hogy direkt szép színeset akartam, de mostmeg úgy félek, hogy nem lehet. Főleg fehéret nem. Na mindegy, azért köszi.

2010. febr. 20. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

A második is tetoválás szerintem. Én rengeteg ilyet láttam már, csillagosat és pónisat meg mindenfélét. Épp pár hete töröltem a képeket... azok is ilyen élénkek voltak és némelyiknél még látszott, hogy nemrég készült az irritáció miatt. Szóval van ilyen tetkó.

Fehér szerintem is bajos, ha belegondolok nem is igazán láttam még fehéret.

Kérdezd meg a szalonban, nem ciki hogy nem tudod, azért vannak ott, hogy segítsenek. És az legalább tuti válasz lesz.

2010. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, adtál nekem egy halvány reményt :)
2010. febr. 20. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!