Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor kell elkezde...

Szerintetek mikor kell elkezdeni szörteleniteni a lábat?

Figyelt kérdés
Esetleg ti mikor kezdtétek és mivel? Mi a legkevesbe fajdalmasabb? Jön a nyár és 13 lves vagyok mindjart.

2015. ápr. 13. 14:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Semmivel, csak a homárok szőrtelenítik a lábukat.
2015. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12-13 lehettem,de csak akkor kezdd el ha látható a szőr a lábadon,amugy felesleges,és csak megerősödnek a szőrszálak,szerintem borotvával kezdd!!
2015. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 13-14 voltam, amikor elkezdtem borotválni. De megbántam. Inkább csak pihék voltak még akkor.

Én az epilátort ajánlom. Csak egyszer kell megvenni, bármikor használhatod otthon, kényelmes, egy-két szálat is kiszed. Gyantához jobban meg kell növeszteni, meg akkor érdemes megcsináltatni, ha már teljesen kinőtt az egész.

Egyébként meg akkor kell elkezdeni, amikor zavaróan szőrös. Ez mindenkinél más. Van aki sose lesz nagyon szőrös, van aki már nagyon fiatalon az.

2015. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyanta, majd kikopik, utána a kis szőrüket leviszi az epilátor fájdalom nélkül. Ne borotváld és ne használj szőrtelenítő krémet opilcat pláne ne) attól csak megerősödik.
2015. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évesen borotváltam le először,mert már nagyon látszott,jobban mint a fiúknak és csúfoltak miatta.
2015. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Borotvával kezdtem én is, de a leghatásosabb és a leggazdaságosabb epilátort venni.

Csak egyszer kell kifizetni utána bármikor előveheted, nekem 10+ éves már.

Gyanta és szőrtelenítő krém macerás, utóbbi nem is egészséges és mindkettő folyamatosan pénzbe kerül.

2015. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kb annyi idősen mint most te! szerintem beszéld meg anyukáddal vagy ha van nővéred vele, vagy a családból valakivel. A borotva a fájdalommentes, de szerintem az a legroszabb módja a szőrtelenítésnek. De ha megbeszéleg valakivel akkor vehetsz gyantát, vagy epillátort. Sok mindenki nem beszéli meg senkivel csak elkezdik borotválni.
2015. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oke. Csak az van, hogy anyummal mar beszeltem errol, de azt mondta meg kicsi vagyok. De szerintem mar ideje lenne... Csak igy

egyedul nm merem.

2015. ápr. 14. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a borotva jöhetne szóba, az gondolom van is otthon, vagy veszel párszáz Forintért eldobhatóst.

Csak nem fog leszidni azért, ha leborotválod a lábad...

Idővel pedig szerintem vegyél epilátort, az drágább, de jó beruházás.

2015. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Irta valamelyikötök h ö is egyedul csinalta csak felsertette az egesz labat. Ezt hogy tudom elkerulni?
2015. ápr. 16. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!