Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban lehet a...

Hány éves korban lehet a lányoknak elkezdeni szőrteleníteni a hónaljukat és a lábukat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 22:21
1 2
 1/12 anonim válasza:

12-13 év.. :)

Te hány éves vagy?

2014. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor kinő a szőr.
2014. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 12 es fel eves vagyok..csak attol feltem hogy ez meg nagyon korai lenne nekem, kicsit bizonytalan voltam!:) De koszi a valaszt!:)
2014. máj. 23. 06:15
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nyugodtan elkezdeted, a szőrös hónalj,láb nem divat. De megfelelő módot válassz a szőrtelenítéshez gyanta, epilátor a borotvát felejtsd el attól még csak erősebb lesz.
2014. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő, ha sötét, feltűnő szőröd van akkor ideje elkezdeni. Én 11 évesen kezdtem, nekem sűrű fekete szőröm volt.
2014. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most... engedélyt kellene valakitől kérni? :D akkor, mikor már zavar magadon a szőr... Lehet hogy ez 28 évesen lesz majd, de lehet hogy most (én a szemöldököm 12 évesen kezdtem el szedni, eléggé össze volt nőve (gének miatt) a lábamat pedig 14 évesen)
2014. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ukmukfuk87 válasza:
100%
A gyantától kiritkul, de a borotvától se lesz erősebb, ez csak tévhit.
2014. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az biztos, hogy csak onnantól tudod elkezdeni szőrteleníteni, amikor kinől a szőr.

Bajod nem lesz tőle, ha zavar, nyugodtan szőrtelenítheted.

És igaza van a #7-esnek, ez egy régi alaptalan mende-monda, ami onnan származik, hogy a legtöbben kamaszkorban kezdenek szőrteleníteni, amikor egyébként is erősödik, és a butaság összekötötte a kettőt.

Semmivel nem lesz erősebb attól, hogy leborotválod, vagy gyantázod, epillálod.

Ez csak a szőrtüszőkön múlik, azok pedig nem kapnak visszajelzést, meg nem érzik, hogy a kinövesztett (mellesleg halott szerv) szőrrel mi történik. Ez által nem lehet összekötni a kettőt.

2014. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én borotvával csináltam elsőnek..mert az epillálás nagyon fájt..a hónaljamat is akkor csináltam mikor a lábamat! De már nől újra..mivel csináljam ami tovább tart?
2014. máj. 26. 20:25
 10/12 anonim válasza:

Annak ellenére, hogy több tízezer éve hord ruhát az ember mégsem vesztettük el a szőrzetet teljesen. Ennek pedig nyilvánvaló okai vannak. A test megfelelő működéséhez elengedhetetlenül fontos a szőrzet. Az más kérdés, hogy erről szart se tudnak az orvosok, de ők amúgy sem tudnak túl sokat az egészségről, ellenben a betegségekről.


A női test borotválását pedig olyan emberek hozták divatba, akik egytől egyik pedofilok. Olyan nőket akartak látni, akik csupaszok, hogy kislány feelingje legyen.


Nem kell borotválnod magad. Ha pedig azt mondod, hogy "mert ez a divat", akkor ezzel csak beállsz a birkákkal teli karámba és bégetsz velük... Ne hagyd, hogy mások irányítsák az életed!

2014. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!