Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Tecktonik stílus fiús vagy...

A Tecktonik stílus fiús vagy lányos? és hogyan néz ki a stílusa?

Figyelt kérdés

14 éves lány vok és elhatároztam , hogy TeckTonik leszek tudom, hogy a rock meg a techno keveréke(javítson ki vki ha rosszul tom) de ahogyan elnézem inkább fiús, nem gáz 1 lánynak vagy nem különcös? És mik az alapjai? pl: csőbatya vagy bőszárúgatya, oldalfrufru vagy sima stb.

előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. febr. 16. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz egy lánynak. De az ért fiuknak jobban áll.

a TCK fiúk olyan helyesek♥:D

alapkellék a fehér/ sokfűzős ( converse ) tornacipő. Fehér nadrág egyenes száru nem cső hanem egyenes!! hatalmas övcsat.( nem pindurpanduros..) Vad élénk mintás póló fliterekkel meg csillámmal meg kövekkel.

szerintem de barátunk a google:D

2010. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez mindenkinek gáz, nem is kicsit, főleg ha fogalmad nincs mi is ez csak úgy divatból ilyen akarsz lenni, ez egyenesen szánalmas. Legyél önmagad, különben csak egy vesztes leszel az életben.
2010. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Utolsónál ott a pont
2010. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szánalmas.
2010. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó, nem tudom h miért kell ide írkálni ha nem válaszolsz a kérdésre. Ha meg nem jön be a tecktonik hát istenem, viseld el... én is elviselem a nyomorék rockereket... Am nekem bejön a tecktonik stílus. Látszik h ígényesek a képviselői... és amugy nemtom h miért jön mindenki ezzel a "légy önmagad" sz@rsággal... ezt a szöveget csak a nyomorékok mondják... ez olyan szöveg kb mint a "nem a külső a lényeg" meg a "nem a méret a lényeg" stb...

am h a kérdésedre válaszoljak, találtam egy honlapot a tecktonikról: [link]

Ide le van írva egy s más. Van pár kép is :) am egyáltalán nem gáz ha egy lány tecktonikos. Láttam már egy csomo tck-s videóban lányokat is...

am ne érdekeljen amit más írkál... amit elhatározol váltsd valóra :)


21/F


gondolom most jön a lepontozás a rockerektől meg a "légy önmagad" nyomiktól :) hajrá :D

2010. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, te olyan okos és érett vagy...


Ha tetszik ez a stílus és jól éreznéd magad az ilyen ruhákban, büszkén tunád viselni őket, akkor nyugodtan vedd fel. De tényleg fontos, hogy önmagad legyél és ne az, amit mások súlykolnak beléd, mert annak sosincs jó vége.

2010. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:43

Akkor csak öltözz be ilyen tecktoizének - csodás sablon ez is - oszt élj vidáman!

2010. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszöm azoknak akik válaszoltak értemesen! :)

a többienek meg: máshol rontsátok a közösséget ne itt pfff -.-

2010. febr. 17. 18:09
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem akkor is légy önmagad! XD


és sz*rd le az ilyen kis b*zikat, akik tektónikba nyomják. (:

2010. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

első vagyok.

5. én felpontoztalak^^

"gondolom most jön a lepontozás a rockerektől meg a "légy önmagad" nyomiktól :) hajrá :D"

2010. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!