Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki...

Szerintetek jól nézek ki mondjuk ez alapján a kép alapján? (Lányok véleménye kellene. )

Figyelt kérdés

[link]


26/F



2015. márc. 14. 18:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kicsit pixeles.Itt egy másik, ezen a barátnőmmel vagyok.

[link]

2015. márc. 14. 18:31
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem a kerek szemüveg kicsit ront a képen. a harmadik profilképeden jó képűnek tartalak, tetszik az arc éled. bár én a szőke hajat nem kedvelem, lehet ez is közre játszik, de egy kicsit sötétebb szemöldökkel és a szőke hajaddal vagy akár sötétebb hajjal is jobban "megnéznélek".
2015. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jól nézel ki :D
2015. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jó kis csajod van,de ez a jós és szerelmi tanácsadó dolog?:D

bár ha havi 1 balek fizet ezért már megérte,potyapénz.

jah és te,idősebbnek nézel ki,mint 26,legalább 33-35nek.

2015. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, idősebbnek nézek ki, mint amennyi vagyok. Azért kérdezem csak, hogy jól nézek-e ki, mert a barátnőm azt mondja, hogy nem a külsőm miatt van velem, annyira külsőre nem is tetszek neki.

Ja, az a jóslás, párkapcs. tanácsadás csak hobbi, ingyen csinálom fb-n, nyelvtanár és túravezető vagyok. :)

2015. márc. 14. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

csak azért figyeltem fel a barátnődre,mert kb az egyik exem ikertestvére lehetne,hirtelen azt hittem,hogy ő az:)

az ilyen kis bekóstolásokra meg feleld ezt-nah akkor ebben egyetértünk,mert én is a belső értékeid miatt vagyok veled...tudod hogy a szőkék a zsánereim:)

2015. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
XD Ezt a trükköt sajnos nem tudnám bevetni, nem lenne hiteles. Én olyan sokszor mondtam neki, hogy tetszik meg milyen szép, nem dőlne be. Én ilyeneket mondok neki, erre ő meg benyögi, hogy én nem tetszek neki. :S
2015. márc. 14. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

értem,de remélem nem kezdted el forszírozni,mert azzal még jobban kimutatnád előtte,hogy alacsony az önértékelésed ezügyben.

amikor ilyesmi elharapózást tapasztalok,akkor én egyből elkezdem helyreállítani a természet rendjét.

szépen fokozatosan megfordítom a keretet.

pl heti rendszerességgel elmesélek a nőmnek egy olyan sztorit,amiben egyértelmű flört szituációba kerülök egy nővel,de én mint tudatlan és vak férfi nem vágom,hogy az volt.

ő mint nő viszont pontosan tudni fogja,hogy miért csinálta azt a másik nő amit.

a lényege,hogy ne érezze annyira biztonságban magát,vegye észre,hogy más nők is érdeklődnek felém,ezáltal növelve a vonzalmi értéked.

most múltkor ezt meséltem neki-

képzeld bementem a kisközértbe,aztán fizetésnél megkérdezi tőlem az eladó csaj,hogy testépítő vagyok-e,mert ő is el szeretne kezdeni edzeni.

vagy ami nagyot ütött-

xy ipszilon munkatársnőm mindig odajön és megkérdezi,hogy melyik ruha áll neki jobban a tegnapi,vagy a mai.

erre nem szólt semmit,de érdekes módon azon a héten 2x is beugrott a melóhelyemre a bnőm haha.

aztán amikor már ezek szépen fel vannak építve,akkor ülni fog a szőke nős beszólás is és hiteles lesz és a csajszi egóját is a helyére teszi.

2015. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tényleg 30 körülinek nézel ki...de szerintem jó pasi vagy...bnőd is szép , habár szerintem nem annyira , hogy arcoskodnia kellene a te külsőd miatt...:D Viszont tény , hogy a nők nem kinézetre mennek , ha komoly párkapcsolatot akarnak és esetleg előre is terveznek...:)Úgy , hogy szerintem nem kellene aggódnod...max , ha nem hűséges típus csak szereti , ha van egy biztos végállomása a megállók között...Remélem érted.:)
2015. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előttem hozzászóló...de dúrva vagy...:D Én előző pasim ugyanezt csinálta velem , szakításnál valotta be ezeket...Szerintem nem annyira nagyon jó ötlet , legalábbis nála-nálunk nem vált be...túlságosan azon voltam , hogy jobb formában legyek , rahedli időt szántam edzésre , fodrász , műkörmös , kozmetikus stb...sokszor már alig maradt időm a páromra...ő meg sokszor ezek ellenére is jött ezekkel a féltékennyé tevős dumákkal...és én minél jobban éreztem , hogy hiába kapaszkodok belé még jobban , annál inkább valószínű , hogy elvesztem bármit is teszek...így egy idő után feladtam és beadtam a törülközőt , hogy inkább legyen vége...hiába elmondta utána a dolgokat , annyira taccsra vágott , hogy még 2 hétig bírtam mellette összetört önbizalommal...lehet én vettem nagyon zokon a történteket , de esküszöm nem tudta helyreállítani az önértékelésem...De mondjuk minden nő máshogy áll a dolgokhoz...meg lehet az én párom már túl ment a normális határokon...
2015. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!