Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok hány évesnek nézek ki?

Csajok hány évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

Lehet véleményt is írni :) ?/F


[link]


2015. márc. 6. 22:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek külsőre nincs sok esélyem a csajoknál?

Egyébként járok focizni.

Szeretek hülyéskedni, de tudok komoly is lenni.

Van ehy lány, velem egyidős idén töltsük a 16ot, szereti ő is a macisabb fiúkat, de nem tudom én mennyire vagyok hozzá elég érett, ő többnek néz ki és komolyabb típusú, de ő is szeret nevetni, nem tudom lenne-e esélyem nála külsőre, vagy még nem vagyok hozzá képest elég érett?

Tudom most ez hülyeség amit tőletek kérdezek, de talán ha kapok egy kis biztatást, vagy véleményt osztanátok akkor, talán jönne egy kis önbizalom :)

2015. márc. 7. 11:11
 12/17 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy most még csak macis vagy, de később durván el fogsz hízni! Ez nem csak esztétikai, hanem egészségügyi probléma is.


Egy kis focizás nem elég! Rendesen kell étkezned, hanyagolnod a gyorskaját, a zsírban tocsogó, és az agyoncukrozott ételeket is!

Ez nem azt jelenti, hogy egy darabig betartod, lefogysz, aztán folytatod az előző életmódodat. Vissza fogsz hízni.

Csak a te érdekedben mondom, ha már ilyen korán mackós vagy, később ez csak fokozódni fog, és az már nem jó!

2015. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyébként, tök jó pasit csinálhatnál magadból egy kicsit több sportolással, és jobb étkezéssel, hisz helyes vagy! :) Ne tedd tönkre magad elhízással!

(előző voltam)

2015. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és tenni fogok az elhízás ellen! :)
2015. márc. 7. 14:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Van esélyed,mert nem vagy egy csúnya gyerek.Ne külső értékek alapján keress lányt magadnak.Ha rendes a lány,elfogad olyannak amilyen vagy.Nem kell bele esni ebbe a mostani divat kultuszba,hogy gyúrok,izmos leszek és akkor mindenki szeret.Ez hülyeség!Ne a külső miatt szeressenek!
2015. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17-18 :)
2015. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös. Itt nem a "gyúrok-izmosleszek-húdemenőleszek", hanem az "egészséges vagyok-jó a testem-nem lötyög rajtam háj-és nem vagyok kitéve az elhízással járó egészségügyi problémáknak, és büszke vagyok magamra" kategóriáról van szó.

Remélem azért nem ülsz otthon a kanapén chipset zabálva dagadtan, vigasztalva magad, hogy nem a külső a fontos.

A külső tényleg nem a legfontosabb, de az egészség annál inkább. Szerintem mindenki jobban érzi magát lapos hassal, mintha valami "tejeszacskó" lötyögne ott. Az úszógumi nem csak nem szép, de zavaró is, szerintem. Rajtam is van egy pici felesleg, és igyekszem tenni ellene, mert idegesít, hogy ott van, kellemetlen érzés.


A kérdező egészsége érdekében ajánlottam, hogy egy kicsit adjon le, izmosodjon, legyen fitt, és egészséges, te pedig szépen lebeszéled róla! Ember, nemár! :D


Mindenki jobban érzi magát a bőrében, ha nincs eltunyulva.

A kérdező ráadásul egy olyan pasivá válhatna, akit egy nő se dobna ki az ágyából, minden adottsága megvan hozzá, csak egy kicsit formába kéne hoznia magát.


Azt meg feltételezem (legalábbis szeretném feltételezni), hogy kedves, jóindulatú, van humora, és intelligens.

2015. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!