Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények erről a cipőről?

Vélemények erről a cipőről?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában sokszor bicsaklik meg a bokám, és ezt ajánlották, mert elvileg tartja, illetve a gerincet nem terheli annyira. Egyedül a magas sarok kinézetével van bajom, de kíváncsi lennék, hogy kényesmes -e ténylegesen.



2015. febr. 28. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt csúnya, másrészt nem értem, hogy mért tartaná a bokát, mivel fel sem ér a bokádig.
2015. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ronda, hamisítvány. Nem tudom hogy te is abba a táborba tartozol-e akik majmolni akarják a többi "menőt" és kitalálnak ilyeneket hogy: azt mondták kényelmes, nem terheli a gerincet stb. csak hogy ne nézzék őt nuta majomnak de erős a gyanúm.. Millió kényelmes(ebb) cipőt is lehet találni annyiért amennyit meg is ér. Én a helyedben biztos valami jobbat keresnék.
2015. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
buta*
2015. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, pont ezért kérdezem azokat, akiknek már volt vele tapasztalata :)

az, hogy hogyan néz ki, számomra lényegtelen ,ha segít! :)

2015. febr. 28. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Szó sincs majmolásról a részemről. Alaphelyzetben nem vennék fel ilyet, az abszolút fekete sportcipőket szoktam előnyben részesíteni.

De mikor napi szinten esek össze az utcán, ha épp nincs a közelben egy oszlop, amit elkaphatnék, és az orvos annyit mond, hogy keressek egy cipőt, ami tartja a lábomat, pl ez.... akkor csak utána kérdezek!

2015. febr. 28. 19:24
 6/11 anonim válasza:

Szia!:)

Mivel ez a cipő légtalpas biztos, hogy kevésbé terheli a gerincedet, csökkenti a gerincedre mért nyomást járáskor. Ami a szépségét illeti szerintem első az egészség legyen nem pedig az,hogy milyen a színe annak a cipőnek:)

2015. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelő!

Teljesen egyet értek! Pontosan ezt a típusú választ vártam, ahol nem divatp*csáznak le ok nélkül, és még a kérdésre is felelnek! :)

_Köszönöm!

2015. febr. 28. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem fogja tartani a bokádat, mert ahogy írták, fel sem ér odáig. Lehet a talpa bármilyen párnás, az nem számít ilyenkor sajnos.
2015. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bokádra nem hinném, hogy jó, de a hátadra, testtartásod miatt kifejezetten ajánlott az Air Max...! Habár a bokádra kerülő terheket is csökkentheti a légtalp miatt....:)))
2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ebből a nike air maxből is van ám full fekete. nem tudom, hogy a bokádra jó lenne-e, de tény, hogy nagyon kényelmes, könnyű benne járni. nekem is problémás a lábam, én szeretem.
2015. márc. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!