Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-21 évesek mi a véleményetek...

14-21 évesek mi a véleményetek a tucat lányokról? Nem tudok beilleszkedni az osztályomba. Nekem is ilyennek kéne lennem? 16/L

Figyelt kérdés

Fél évkor sulit váltottam elköltöztünk 10. be járok.

14 lány van az osztályba 18 fiú. A Fiúknál is meg vannak a klikkek de ott mindenkinek van barátja vagy valakije.

A menő lányok és menő fiúk egy klikket alkotnak 9 lány 4 fiú.

De más iskolából más osztályból is vannak lányok kb 20 rendíthetetlen barátnő.

A maradék 5 lány pedig 1 én 3 pedig megint egy klikk stréberek, 1 pedig hébe-hóba jár, a tanárok beszélik is hogy év ismétlés.


Ebből a 9 lányból is 4-5 emelnék ki, akik a tanárok és az iskola kedvencei mindenki ismeri őket.


Suliba kis kézitáska a könyék hajlatban:

[link]

szín ültig

[link]


Nagy divat a bőr hatású naci

[link]

[link]

mindnek műköröm

[link]

[link]

[link]

Kis ölebjük van

Hosszú haj

Smink szemöldök rúzs

[link]

kb ilyen

stabilo máni

[link]

meg színes spirál füzetek

[link]



Mindnek facebook,twitter, snapchat,viber,az a zöld telefonos, instragram


instagramra

smink kolecio posztolva

[link]

meg kotélos képek

[link]

mindnek a rózsaszín zacskós kép

[link]

meg a fehér szobabútor

[link]

ruha állványról kép

[link]


szörme kababát meg börkabát

[link]

meg nike cipő

[link]

[link]

[link]


Nekem is ilyenek kell lennem hogy elfogadjanak?

Nem féltékenykedek meg van ami tetszik csak én nem ilyen vagyok

és így meg piszkálnak bántanak.


2015. febr. 28. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg inkább az segítene rajtad, ha nem viselkednél ilyen felsőbbségesen és nem állnál úgy hozzájuk, hogy te más meg jobb vagy és egy egyedi hópihe.
2015. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%

van igazság az előttem szólóban is...ha az a célod hogy beilleszkedj, mindenképp .


de én kb 7 éve érettségiztem és már nem is emlékszem az osztálytársaim többségére.. arra meg pláne hogy ki hogy öltözködött.. gyorsan eltelik az a 4 év.. addigra biztos lesz valami palid.. munkád ilyesmid.. és nem fog érdekelni ez az egész.

2015. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Gimibe én azt sem tudtam hogy hívják az osztálytársaim nagy részét, nem hogy ilyeneket tudjak róluk mint amiket ide írtál... te ezek alapján valami megszállottnak tűnsz komolyan... csináld amit csinálni akarsz és kész, nem kell másokkal foglalkozni. Piszkálnak akkor leszarod és abbahagyják majd. Iskolába tanulni járj, ne szórakozni. Ha barátokat akarsz keress hozzád hasonlót.
2015. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoltam le őket.
2015. márc. 1. 01:03
 5/6 anonim ***** válasza:

istenem, tökre értem mi a gondod, itt meg szintén mindeki téged szid... tipikus.

na, sztem nem kell ilyennek lenned, ha magadtól alapból nem vagy ilyen. de piszkálnak ezért, az nagyon rossz lehet. sz_rd le, hátha abbahagyják. ha nem, én tuti sulit váltanék, és előtte jól megnézném, milyen emberek járnak oda.

2015. márc. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hahaha :D Én csak röhögök ezeken a primitív, divatmajmokon. Semmi pénzért nem lennék ilyen.

Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, legyél büszke magadra, legyen tartásod, és sz*rd le a bunkó beszólásokat.

Bár én művészeti szakközépiskolásként sosem tapasztaltam meg, milyen divatmajom r*bancok mellett lenni.

2015. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!