Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit segit a push up? A...

Mennyit segit a push up? A nagyon pici melleket mennyire nyomja fel?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 18:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nem a kismell a lényeg, hiszen vannak gyönyörűszép kismellű csajok is, akik télleg 10ből 10esek, és ez nem befolyásol semmit, nagyon vonzó tud lenni, igazából nekem nagyon bejön (Y)
2015. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

Hát, ha nekem elpáváskodod a cicit, aztán amikor oda kerül a sor és kiderül hogy díszlet volt, akkor és azonnal otthagynálak!

Ezért jó a nudi strand, ott nem lehet átvágni senkit! (kevesen is merik bevállalni...)

2015. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Babám gyere és én majd "megpushmogom" neked naponta többször meglátod szép méretesek lesznek egyhamar...
2015. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Többen írták már, szerintem helyesen, hogy felesleges. Ha egy férfi zoknival tömné ki a gatyáját, vagy kolbászt szalagozna a derekára hogy a nadrágon át azt lásd, és eléd állna egy 10 cm-rel nem éreznéd magad becsapva? Hidd el nekem (38F), nagyon nem számít mekkora a melled, ha emberileg jó vagy. Elmesélek egy storyt röviden, hogy ne untassak senkit. - Egy ismerősöm fiatalabb korban nagyon kelendő volt a csajok körében (bárkit megkapott), és fogadásból felszedett egy duci, nem is túl szép lányt. Folytassam? Ma is együtt élnek. :)
2015. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. márc. 6. 00:48
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mind igaz, amit a többiek írnak, de azért tényleg jobban érzi magát ettől egy nő. :) Én legalábbis szintén pici cicivel sokkal magabiztosabb vagyok, ha "A" melltartó van rajtam. :)

És ez nem arról szól, hogy bárkit is becsapnánk. A párom tudja, az utcán lévők meg nem érdekelnek. Ez a léleknek jó, ha lehet így mondani.

21/L

2015. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!