Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen csináltathatok...

15 évesen csináltathatok félakt-fotósorozatot?

Figyelt kérdés
A fotós ismerősöm lenne, ő fotósnak tanul jelenleg, tehát az a kérdésem, hogy őt nem fogják megbüntetni esetleg ezért? Amúgy a fotókat nem kürtölném világnak, barátomnak szeretném, ajándékba.. :))
2010. febr. 12. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináltatni csináltathatsz, de aki csinálja, az lehet hogy megütheti a bokáját...
2010. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

elég szánalmas ha 15 évesen már nem tudsz más ajándékot kitalálni a barátodnak.

22L

2010. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Találj ki valamit jobb ajándékot... Belegondoltál már abban, hogy mivel még csak 15 éves vagy, valószínűleg nem ő lesz az életed párja, de mégis nála lesznek a fotók bármeddig? Vagy ha nagyon összevesztek, "akárhova" elekrülhetnek még?
2010. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagy a szerelem, meg rózsaszínben látod a világot, csak egy jó tanácsként mondom, hogy 15 évesen a jelenlegi pároddal vagy, de ne adja Isten, mi lesz, ha szakítatok?Erkölcsileg nem nézve fel fogja rakni a netre, és akkor majd mit csinálsz?


28/N

2010. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én 17évesen csináltattam,rajtam és a barátomon kívül senki nem látta.Azóta már nem vagyok vele együtt és sehol nem láttam viszont a képeimet,pedig jó pár év eltelt.Szerintem,ha be mered vállalni csináltass!
2010. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
De, megbuntethetik fiatalkoruak megrontasaert! Nagyon komoly kovetkezmenyeket von maga utan! Csak irasos szuloi beleegyezessel lehet (irasos beleegyezes,alairas, szemelyig szam).Enelkul 3-5 evig tarto fegyhazbuntetes a fotosnak!
2010. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fiatal vagy még ehhez. Találj ki valami mást a barátodnak, mert talán még a visszájára is elsülhet a dolog. Pl: kiakad, hogy miért meztelenkedtél a fotósnak.
2010. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ennyit a mai fiatalokról. 15évesen félpucér fotózás? Anyád nem veri ki a fogaidat? Mi lesz veled,ha felnősz? Van egy olyan érzésem,hogy a ckm, vagy playboy címlapján fogunk látni..vagy valamelyik xxx-es filmben. A barátod szerintem egy szolidabb, aranyosabb fotósorozatnak is nagyon örülne, nem kell 15évesen ribanckodni..
2010. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
15 évesen?...kis sz@rdarab...
2010. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
szánalmas vagy, kicsike...
2010. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!