Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csíkos a mellem. Hogyan...

Csíkos a mellem. Hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:12
 1/5 anonim válasza:
Ilyen problémám nekem is van :S Nem hallottam még ilyenről mástól szóval jó tudni hogy nem vagyok egyedül.. én utánanéztem google-n és arra jutottam hogy hormonzavaros vagyok, el is mentem nőgyógyászhoz de ő azt mondta hogy ez teljesen normális, csak a növés miatt van és mert vékonyabb a bőröm..vettem egy anti-celluid krémet ami eredetileg terhesség utáni csíkok eltüntetésére van de elég hasonlóak szval most azt használom. Egyenlőre nem látok sok változást de még nem használom olyan régóta, kb 1 hete.. remélem eltünteti mert azért elég gáz.. :S Meg azt mondta a doki h magától is halványodni fog. Neked mien régóta van? Hány éves vagy?
2010. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajna nekem is :S
2010. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 és kb. 6.os koromtól amitől elkezdett nőni a mellem. És nagyon ciki.
2010. febr. 8. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeritem nem ciki,ez ezzel jár.Nő a mell,Nekem is ilyen,de a formáim mellett nem zavar:)Meg a barátomat sem.:)Ez ellen sokat nem lehet tenni,inkább örülni kell,hogy nő:D

16L

2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mégha tényleg nőne.. :D Én kb 5.es vtam mikor hirtelen megnőtt, és ki is jöttek akkor, aztán még1x nekiállt de azóta semmi xD Csak a csíkok :S De jó tudni hogy nem vagyok ezzel egyedül, köszi mindenkinek :)

16/L

2010. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!