Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetem el?

Hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés

Szerencsére már kevés pattanásom van(1-2),de a régebbi pattanások helye nagyon látszik,piros foltok vannak(talán csúnyábbak is,mint a pattanás).Mivel tüntethetném el? Mert már több hónapja ott vannak,de még mindig nem tűntek el.Vagy örökre megmaradnak? :O

15/L


2011. aug. 29. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát alapozó+korrektor sokat segít, persze csak ideig-óráig.
2011. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen,tudom.

de pl.amikor strandon vagyok,akkor azt nem használhatom. sokkal jobban szeretném,ha nem kellene mindig alapozót használnom,amikor elmegyek valahova..

valamivel csak el lehet tüntetni..

2011. aug. 29. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon régóta vannak ott és semmit nem változtak, akkor lehet nem is fognak, akkor lehet elkellene menni valami bőrgyógyászhoz vagy mihez :DD
2011. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb elmúlik, de elég hosszú folyamat..lehet kapni rá krémeket, kérdezz rá a gyógyszertárban, biztos tudnak segíteni:)
2011. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!