Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik, nektek milyen a női...

Pasik, nektek milyen a női ideálotok, külsőre: szőke/nagymellű, vagy mediterrán típusú, esetleg vörös hajú/fehér bőrű, vagy szőkésbarna göndör?

Figyelt kérdés

KÜLSŐ tulajdonságokra gondolok, hajszín (rövid/hosszú), szemszín, alkat.

(Nem olyanokra gondolok, hogy "a mosolya fogott meg", vagy "a kisugárzás sokat számít", hanem ha behunyod a szemed és a tökéletes Nőre gondolsz, milyen típust látsz a lelki szemeid előtt?) Közvélemény kutatás. :) Köszi!


2015. jan. 20. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Sofia Vergara

Kate Upton

Kelly Brook

2015. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább kicsit mediterrán típusú, fekete hosszú hajaú. Nem kell h nagy melle legyen, inkább arányaiban passzoljon hozzá
2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindenevő vagyok :)


De ha mindenképp választani kellene, akkor 160-170 cm magas, vékony, fehér bőrű leányzót szeretnék magam mellé :)


Alkatra egyébként nálam ezen a képen 15-30%-ig mindegyik lehet akár 10/10-es is:

[link]


Haj és szemszínre nincs ideálom. Régen a szőke kék szemű lányok tetszettek leginkább, ma már egyaránt nagyon tud tetszeni egy barna hajú és szemű vagy zöld szemű, éppenséggel vörös hajú lány is.


Ezen a képen pl a 9-esekből a 2., a 4., a 7., a 9. és az utolsó nekem is nagyon bejön, de szépségben melléjük tenném a 8-asból például az első és a negyedik lányt is:

[link]


Emellett attól is függ hogy első látásra mennyire tetszik valaki, hogy éppen milyen hangulatom van. Ettől függően ha behunyom a szemem van hogy egy magas, vékony barana hajú és szemű lányt képzelek el magam mellég, van hogy szőke kékszeműt, s van hogy egy japán lányt, habár utóbbit legritkábban :)


Hát ezzel gondolom nem sokat tudtam segíteni :)


20/f

2015. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt kihagytam hogy a kis mell és a pici, formás fenék jön be leginkább, habár nem válóok, ha átlagos, vagy kicsit nagyobb van a leányzónak. :)
2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
barna, vagy vörös, és nagymellű. Az sem baj ha kicsit husi, imádam a hatalmas melleket!!!
2016. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!