Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mutatnátok képeket fehér...

Mutatnátok képeket fehér felső, fekete szoknya összeállitásról? (ballagásra)

Figyelt kérdés
igy kéne ballagni, persze nem arra a régimódi fekete szoknyára gondolok :) bármilyen lehet.Azt akarom, hogy szép legyen és fogalmam sincs, hogy hogy nézhetne ki.Meg lett szavazna, hogy ebben kell ballagni :S viszont lesznek, akik más szinű ruhában fognak, vagy egyberészes ruhában és ha nem találok szép ruhát amilyen kéne, sztem énis :)
2010. febr. 7. 17:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

esetleg ilyen?

[link]


[link]


és hol talállok ilyen szép ruhákat? :S

2010. febr. 7. 17:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ballagni ilyen ruhában?:O ez elég meglepő. Amúgy koktélruhát lehet kapni pl. az Orsay-ben vagy tudsz kölcsönözni is estélyit.
2010. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez az, hogy fogalmam sincs, hogy a többiek miben fognak

amúgy lesznek bőven, akik ilyesmiben fognak :)

2010. febr. 7. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom, de nálunk a suliban, fekete szoknya/gatya fehér ing oszt jónapot.
2010. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen?!:O ballagásra nem nagyestélyit kell fölvenni...én csak tavaly ballagtam,de szó sem volt,hogy bárki is koktél v.kisestélyit venne föl.Mindenképp fekete szoknya,fehér blúzzal.Ne akarj már nagy lányoskodni!

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is végzős vagyok, mi is olyasmiben ballagunk, amit linkeltek előttem. Azaz nálunk a matrózblúz kötelező + feketeszoknya. Szoknyát ráadásul varratjuk, hogy mindenkinek ugyanolyan legyen, a fiúk meg az öltönnyel vannak így. Ballagáson mindenki ugyanolyan, elegáns fekete-fehérben szokott lenni. Szalagavatón is ebben leszünk, az utánna lévő banketten (vacsi suliban, beszélgetés, tánc stb.) lesz mindenki koktélruhában, egyberuhában. Nem lehet, hogy félreértettél vmit?:)
2010. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem nem :)

van köztünk olyan, hogy nem érdekli őt, hogy mit kéne felvenni. Senkit nem fognak hazaküldeni, ha más ruhába megy :D

egyébként kilencedikes vagyok

és nem vagyunk kislányok :) mindenki szépen, csinosan öltözik. vagyis egypáran

ha nem talállok szép, modern olyan ruhát, akkor engem sem fog érdekelni

egyébként van otthon nekem fekete szoknya(nem az a régimódi, ami egyik képen is van :D) és simulós fehér hosszúujjú(nem tudom nem-e lenne meleg benne :S) hozzá harisnya és magassarkú :) esetleg igy

ez is csinos

2010. febr. 7. 18:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kilencedikesként hova ballagsz? Vagy a 'nagyok' ballagására mit veszel fel? Oda miért öltöznél TE ki? Tényleg nem értem...:D
2010. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ÉN ballagok

szlovákiai vagyok, itt most végződik kilencedikben a suli :)

2010. febr. 7. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, így már tökéletesenérthető:) bocsi a fogalmatlanságért, de kicsit megzavarodtam a kérdésed illetően:)
2010. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!