Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan ajanljak pattanasokra a...

Sokan ajanljak pattanasokra a fogkremet. Nekem nagyon csipte az arcomat. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Ma mikor furodtem ugy dontottem hoy akkor kiprobalom hatha mukodik. De eloszor ahogy a szemem kornyeken (az almacskaimon vagy en nem is tudom minek hivjak) mar akkor csipte a szemem. Aztan valami eszemeletlenul elkezdte csipni az arcomat. Tettem ra testapolot akkor kicsit jobb volt. Ez normalis?

2015. jan. 12. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogremes butaság nem arra van. Kozmetikus is megmonta senki ne csinálja.. Neogranormont tegyél rá
2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a fogkrém használata pattanásra rohadt nagy fszság...
2015. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél egy tiszta pamacsot, meleg vízzel most át az arcod. Párologtasd ki az arcod forró gőz alatt(kamillával, vagy amit találsz otthon). Amit tudsz (és lehet!!) nyomd ki. A miteszert mindenképp. Vegyél bőrradírt és dörzsöld át az arcod azzal. (lehet az kávézacc is, nagyon hasznos). Én egyszer citrommal próbáltam. Kettévágtam a citromot, óvatosan bedörzsöltem vele az arcomat. Igaz picit csípett a párologtatás után, de segített. Aztán megint a pamaccsal és meleg vízzel átmostam és arckrémmel bekentem. És csináltam kurkumás pakolást. Egy pici kurkumát összekevertem tejjel és felkentem az arcomra (ne ijjedj meg, picit sárga lesz a bőröd, de lejön meleg vízzel) Nekem ezek segítettek, azóta 1-2 ha kijön hónaponta, de ugyan ezekkel vissza eltüntetem.
2015. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ooo :O Pedig tenyleg egy csomoan azt mondtak,es nekik szinte egy ket pattanas ha volt az arcukon,gondoltam akkor bevalik,de ezek szerint nem :)

#3Koszonom szepen!!!! Ki fogom oket probalni :)

2015. jan. 12. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogkrém irritálja a bőrt mert rettentő mentolos, ez nem jó a bőrnek, se a pattanásoknak.
2015. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!