Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásokra hatásos módszerek...

Pattanásokra hatásos módszerek? Kinek mi vált be? Valami jó módszerre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Tehát 16 éves vagyok. Évek óta eléggé pattanásos a fejem. Mit lehet vele csinálni? Eddig nem sok minden használt. Az egyik drogériába vettem valami krémet. Le voot akciózva 2 ezerről 1000ft-re. Vettem egyet. Azzal egy két hetente bekentem. Az mintha érne valamit. De nekem szerintem napi kétszer be kellene kennem az arcom vele. De az egész tubusba annyi van hogy 5-6 alkalommal tudtam vele bekenni az arcom. Ez inkább olyan kiszerelés hogy ha valakinek van hetente egy pattanása akkor azt bekeni vele. De nem hogy az egész arcot bekenjük vele... Szóval ez így elég drága. Esetleg valami olcsóbb krém? Vagy valami házias megoldás? Vagy kozmetikushoz menni? Mit ajánlotok?
2015. jan. 5. 05:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi krémet kensz te magadra, alighanem túl sokat.

A rendszeres arcápolás segít. Én a Mannaszappannál vettem fekete széntartalmú szappant, azzal mosom reggel-este, és ugyanott tiszta, 100%-os sheavajat, azzal bekenem utána nagyon vékonyan. De úgy nem megy, hogy bekened párszor, jobb lesz, abbahagyod, hanem ezt minden reggel-este, de legalább este meg kell csinálni.

2015. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg, hogy miket eszel, mivel az is nagyban befolyásolja, pl a chipszektől, meg az édességektől..stb. ki lehet pattogni.

Második, mennyi folyadékot iszol egy nap? Meg van a napi kb 2-2,5 litered?

Szerintem felesleges minden sz..ral bekenni az arcodat, attól nem fog elmúlni, sőt, mivel a krém miatt nem szellőzik az arcbőröd, így még jobban eltömíted a pórusokat.

Én Garnier 3 in 1 -t használok és az nekem bevált, igaz, mellette az előbb leírtakat alkalmazom.

Plusz ha gondolod menj el kozmetikushoz is, hátha ő is tud ajánlani valamit, bár az szerintem eléggé pénztárca függő lesz.

A neten keress rá otthon elkészíthető pattantás eltüntető módszerekre.

2015. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első.

Ez egy 10 ml-es kiszerelés :D 6-7 alkalommal lehet vele bekenni az egész arcom. De ez hatásosnak bizonyult. De ha minden este bekenen vele akkor egy hét alatt elfogy. Ezért kb heti 1 alkalommal szoktam bekenni.

Chipseket nem eszek. Cukrokat azt szoktam enni de nen borzasztó mrnnyiségeket...

2015. jan. 5. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikus.

Nekem be vált :) Azóta alapozózom és sminkelek stb, mert tiszta az arcom és nem is jönnek elő újra :)

2015. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!