Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdv! Mit csináljak ha a fülem...

Üdv! Mit csináljak ha a fülem nem bírja a bizsut?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hordj ezüst/arany vagy nemesacél fülbevalót.
2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ezüstöt se birta csak az aranyat és a nemesacélt csak
2015. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
átlátszó körömlakkal vékonyan kend be a fülbevaló végeket :) persze ez nem lesz tartós, attól függ milyen gyakran hordod azért hetente ismételd meg :)
2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem például még az aranyat sem bírja hosszú ideig a fülem csak a nemesacélt...

De vannak még ilyen antiallergén fülbevalók is. Nem olyan drágák és azért azok is jók. Kb. annyira bírja azt a fülem mint az aranyat (ezüsttől, bizsutól azonnal begyullad), szóval az is jó lehet :)

2015. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
régen nekem sem bírta,de annyira hogy betettem és már rák vörös volt az egész fülem,én gyógyszertárban kapható tiszta szeszt vettem és abba áztattam legalább egy napig a bedugó részüket,és a füllyuk körül is áttöröltem elöl-hátul vele amikor betettem,nekem így bírta egy napig,ma már gond nélkül elvisel bármilyet a fülem áztatás nélkül de max 1 nap utána sajnos újra pirosodni kezd:)
2015. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2015. jan. 9. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mit bírsz és mit nem. Vannak nikkelmentesek, próbálkozz azzal, mert a többségnél beválik. Persze nem mindenkinél. Ha nem, akkor ott vannak a nemesfémek, acél. Ha az ezüstöt bírod, akkor a lógós bizsukon viszonylag könnyű kicserélni az akasztót ezüstre, és ha egyébként nincs tőle bajod (mondjuk ahol hozzáér a nyakadhoz) akkor úgy hordhatod.
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akela70 válasza:
ne tegyél bele
2015. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!