Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem bizsu fülbevalót,...

Vettem bizsu fülbevalót, beraktam és 3 nap után begyulladt tőle a fülem. Kiderült, hogy nem bírja még az ezüstöt se, csak az aranyat, de nagyon szeretnék bizsut is hordani, csak 1-1 napra. Lehet csinálni valamit, hogy ne gyulladjon be tőle a fülem?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat :)

2013. aug. 28. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kicsit pihentesd a bizsut, és kend be a füled gyulladást csökkentő krémmel.

3 napif folyamatosan bent volt a bizsu vagy estére kivetted? Alapvetően az én fülem sem bír az aranyon kívül mást huzamosabb ideig, de tudok bizsut hordani. Én minden este kiveszem. Néha-néha előfordul, hogy kicsit érzékenyebb lesz a fülem, de nem vészes, begyulladni nem szokott.

2013. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt ki kell venni estére... Másrészt pedig mielőtt használnál egy fülbevalót, alkohollal fertőtlenítsd, de ha parfümmel lefújod, az is jó, mivel az is tartalmaz valamennyi alkoholt. Én így csinálom, és csak akkor gyullad be, ha napokig nem veszem ki, mert mondjuk egyb uliban bealszom.
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Egy napot kibír, estére meg kiveszem, így nem szokott begyulladni. A másik, hogy átlátszó körömlakkal kend le azon a részen, ahol a füleddel érintkezik. Nekem ez bevált, így egyáltalán nem irritálja a fülem. Előtte pedig mindig viszketett tőle napközben.
2013. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)és nem vettem ki estére,mert nehéz berakni,és nem akartam reggel szenvedni vele,de most már akkor kiveszem :)
2013. aug. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!